Nazwa nagłówka

Perły 

Perły

Perła naturalna w biżuterii, bez wątpienia jest  synonimem kobiecości i elegancji. Właściwości oczyszczające, wzmacniające pewność siebie i motywację zdecydowanie podnoszą ich atrakcyjność dla klientek. Nasze wyroby z pereł, to w większości handmade, produkowany na miejscu w sklepie, w ograniczonych ilościach. To wyjątkowe produkty, które są ory...

Perła naturalna w biżuterii, bez wątpienia jest  synonimem kobiecości i elegancji. Właściwości oczyszczające, wzmacniające pewność siebie i motywację zdecydowanie podnoszą ich atrakcyjność dla klientek. Nasze wyroby z pereł, to w większości handmade, produkowany na miejscu w sklepie, w ograniczonych ilościach. To wyjątkowe produkty, które są oryginalnym prezentem i niewątpliwie ekskluzywną ozdobą.

Więcej

Podkategorie

  • Naszyjniki

    Szeroki wybór przepięknych naszyjników z pereł...

  • Bransoletki

     Urzekające i zmysłowe bransoletki z pereł...

na stronę

Nic tak nie oddaje kobiecego stylu i elegancji jak wytworne perły, zwłaszcza kiedy tworzą ze sobą harmonijny i unikatowy komplet. Niebywale gustowny naszyjnik z pereł o regularnym kształcie połączonych z perłami o niesfornych kształtach. Oryginalna biżuteria dla stylowych kobiet.

680,00 zł

Bardzo elegancka i szykowna bransoletka z pereł typu Majorka.

69,00 zł
Chwilowo brak towaru

Zjawiskowa kolia z hematytu i pereł, srebrne zapięcie.

135,00 zł
Chwilowo brak towaru

Nieregularne perły rzeczne (perły naturalne) z zapięciem ze srebra.

68,00 zł
Chwilowo brak towaru
Pokaż 1 - 9 z 23 przedmiotów