Nazwa nagłówka

Zawieszki 

Zawieszki
na stronę

Kochamy nowoczesne podejście do biżuterii z odrobiną powrotu do przeszłości. Dlatego w naszym salonie od początku dbamy o uaktualnianie i powiększanie kolekcji z bursztynami i kamieniami naturalnymi, starając się jednocześnie nie tracić z oczu preferencji naszych klientek, które coraz częściej świadomie sięgają po biżuterię ręcznie robioną, z myślą o nich.

4 200 zł

Przyglądając się bursztynom dotykamy zaklętej w minerale historii, która przybliża nas do świata natury. Wybierając bursztynową biżuterię stajemy się w pewnym sensie nośnikami tej historii i posiadaczami unikatowej części naturalnego świata. Nigdy bowiem nie zdarza się znaleźć dwóch jednakowych kawałków bursztynu.

580 zł
Chwilowo brak towaru

Bursztyny tak wysoce doceniane w ezoteryce, są niezwykle cennym kruszcem w biżuterii. Przenoszą nas nie tylko w przeszłość, ale jako wciąż żywy minerał kształtują swój osobliwy charakter niemalże na naszych oczach. Artyści z całego świata zjeżdżają na targi by zdobyć najpiękniejszy, Bałtycki bursztyn.

780 zł

Istnieje biżuteria modna, stylowa, symboliczna, romantyczna, zmysłowa, ponadczasowa, klasyczna czy intrygująca. Jednak najwyżej ceniona i najbardziej poszukiwana jest biżuteria unikatowa, jedyna w swoim rodzaju, tworzona z myślą o koneserach. Taka jest właśnie nasza nowa kolekcja księżycowa, wzbogacona o naturalne piękno bursztynu.

480 zł

Żywa historia natury zaklęta w trzech niebańskich kawałkach bursztynu, w których pięknie widać zachodzący proces umleczniania się minerału. Nienachalnie podkreślona oksydowanym srebrem dla wydobycia jasnożółtej barwy. Kaskadowe ułożenie i subtelna oprawa ze srebra optycznie wysmuklają sylwetkę i dodają wdzięku.

790 zł

Kiedy spotykają się dwie drogi, klasyka i nowoczesność, może z tego powstać wykluczające się starcie lub, jak w tym przypadku, ponadczasowe i wyrafinowane dzieło sztuki. Stylizowane oksydą srebro tworzące nietuzinkową oprawę dla klasycznego, naturalnego bursztynu- duet doskonały. Cudo, które powstało z połączenia dwóch tak odległych od siebie światów- metalu i natury.

1 980 zł

Bursztyn, naturalne polskie dziedzictwo to symbol niezgłębionej i nieokiełznanej przez człowieka natury. Swoista historia Ziemi, zaklęta w niepowtarzalnym minerale. Szczęście, że sztuka tworzenia biżuterii potrafi ją wykorzystać i tworzyć wyjątkowe, urzekające pięknem unikaty.

4 690 zł

Ciemny heban i mleczny bursztyn. Zawieszka.

1 390 zł 980 zł
Chwilowo brak towaru
Pokaż 10 - 18 z 48 przedmiotów