Nazwa nagłówka

Złoto 

Złoto

Złoto (także białe) to król wszystkich metali - odpiera złą energię i dodaje animuszu. Złota biżuteria to bez wątpienia najcenniejsza ozdoba każdej szykownej kobiety oraz stylowego mężczyzny. Ekskluzywny i bogaty wybór wciąż powiększanych kolekcji trafi w gust każdego naszego klienta. Dbamy, by nasza biżuteria złota była zawsze starannie wyselek...

Złoto (także białe) to król wszystkich metali - odpiera złą energię i dodaje animuszu. Złota biżuteria to bez wątpienia najcenniejsza ozdoba każdej szykownej kobiety oraz stylowego mężczyzny. Ekskluzywny i bogaty wybór wciąż powiększanych kolekcji trafi w gust każdego naszego klienta. Dbamy, by nasza biżuteria złota była zawsze starannie wyselekcjonowana i niezawodna. Stylowa i elegancka - nadaje się znakomicie na prezent dla wyjątkowej osoby.

Więcej

Podkategorie

na stronę

Wyrafinowana biżuteria ze złota to gwarancja zawsze trafionego i wyjątkowego prezentu. Jeśli dodać do niej nietradycyjny i wyrazisty kolor, stanie się jedną z najchętniej wybieranych pozycji podczas dobierania dodatków każdego dnia.

1 180,00 zł

Niezwykła zawieszka damska z żółtego złota z rodowanym elementami. Wzór tak klasyczny jak kwiat, przedstawiony w nietuzinkowy i niezwykle pomysłowy sposób zaskakujący elegancją i delikatnością.

880,00 zł

Biżuteria tak kobieca i elegancka, że żadna z Pań nie przejdzie obok niej obojętnie. Jedna z perełek, jakie trafiają się rzadko i o krok milowy wyprzedzają masowe wzory. Taka zawieszka powinna znaleźć się w szkatule każdej kobiety.

690,00 zł

Zjawiskowy medalik ze złota, przedstawiający scenkę Matki Boskiej tulącej w ramionach maleńkiego Pana Jezusa. Miłość i niezwykła czułość wydobyta w pięknej, ekskluzywnej i wyjątkowej biżuterii.

360,00 zł

Fantazyjny, a jednocześnie delikatny krzyżyk ze złota, z ujmującą i wzruszającą postacią ukrzyżowanego Pana Jezusa.Propozycja na wyjątkowy i symboliczny prezent.

330,00 zł

Klasyczny krzyżyk średniego kształtu, wykonany z żółtego złota. Uroku dodaje mu przestrzenna postać ukrzyżowanego Jezusa oraz wysoki połysk.

530,00 zł

Piękny medalik z żółtego złota przedstawiający Matkę Boską. Jeden z najbardziej rozpoznawalnych wzorów nazywany Medalikiem Niepokalanego Poczęcia. Symbol, który znają niemalże wszyscy.

285,00 zł

Jedne z najczęściej wybieranych prezentów- zawieszki złote w kształcie krzyża. Ich ponadczasowość, wymowność i symboliczność są cechami, które sprawiają, że ich kolekcje i wzory stale się powiększają.

360,00 zł

Idealny prezent na wyjątkowe okazje, by sprzyjać noszącemu łaską każdego dnia. Przepiękny medalik z Matką Boską i Dzieciątkiem ze złota, który stanie się codzienną pamiątką z okazji komunii, chrztu świętego czy urodzin.

220,00 zł
Pokaż 1 - 9 z 135 przedmiotów