Nazwa nagłówka

Złoto 

Złoto

Złoto (także białe) to król wszystkich metali - odpiera złą energię i dodaje animuszu. Złota biżuteria to bez wątpienia najcenniejsza ozdoba każdej szykownej kobiety oraz stylowego mężczyzny. Ekskluzywny i bogaty wybór wciąż powiększanych kolekcji trafi w gust każdego naszego klienta. Dbamy, by nasza biżuteria złota była zawsze starannie wyselek...

Złoto (także białe) to król wszystkich metali - odpiera złą energię i dodaje animuszu. Złota biżuteria to bez wątpienia najcenniejsza ozdoba każdej szykownej kobiety oraz stylowego mężczyzny. Ekskluzywny i bogaty wybór wciąż powiększanych kolekcji trafi w gust każdego naszego klienta. Dbamy, by nasza biżuteria złota była zawsze starannie wyselekcjonowana i niezawodna. Stylowa i elegancka - nadaje się znakomicie na prezent dla wyjątkowej osoby.

Więcej

Podkategorie

na stronę

Niesamowicie kobieca biżuteria z wiszącym, ażurowym skrzydłem. Subtelność i elegancja pięknie podkreślające nadgarstek. Skrzydło charakteryzuje kobiety wyzwolone, kreatywne i otarte na świat. Bransoletki z ruchomymi elementami są obecnie podstawą codziennej, kobiecej stylizacji.

295 zł

Idealna biżuteria to ta, która może być noszona codziennie i zawsze zachwyca. Komfort i ponadczasowość w jednym, dlatego tak do serca trafiły modowe celebrytki. Odkrywamy nasza najnowszą kolekcję tych oryginalnych łańcuszków ze złota, spośród których każda z pań wybierze tę idealną dla niej.

310 zł
Chwilowo brak towaru

Dłonie są wizytówką kobiety, dlatego tak ważne jest ich stosowne podkreślenie. Bransoletki z mnogością elementów to zawsze intrygująca i efektowna stylizacja, która nadaje się do noszenia na wszelkie okazje, szczególnie dla pań, które unikają pierścionków.

710 zł
Chwilowo brak towaru

Złoto połączone z czernią tworzą spektakularne kombinacje cechujące się wyrafinowaniem i wytwornością. Biżuteria w tej kolorystyce jest niesamowitą ozdobą każdej kobiety. Modowy łańcuszek typu celebrytka z motywem dwóch kół, z których jedno przepełnione jest ciemnymi cyrkoniami to iście stylowy dodatek.

539 zł

Bajeczne połączenie złota i cyrkonii w wymownym łańcuszku typu celebrytka. Dwa splecione koła symbolizują idealne i trwałe połączenie. Cyrkonie dodają blasku i szykowności, sprawiając ,że łańcuszek doskonale wkomponuje się do każdej stylizacji.

549 zł

Niezwykła kolekcja modowych celebrytek na szyję, w której każda kobieta znajdzie odpowiedni dla siebie motyw. Łańcuszki typu celebrytka już na stałe wpisały się do codziennych stylizacji, a każda z pań posiada w swojej szkatule przynajmniej jeden wzór tej wyjątkowej biżuterii.

349 zł
Chwilowo brak towaru

Biżuteria na szczęście, ku opiece czy podarowywana symbolicznie to jeden z najczęściej wybieranych prezentów. Jej wartość sentymentalna jest bezsprzecznie najwyższą z wartości. Coraz częściej dlatego, tego typu biżuterię tworzy się dbając o jej walory estetyczne i oryginalność, by mogła również zdobić każdego dnia.

679 zł

Która dziewczynka nie lubi kotków czy połyskujących cyrkonii. Już najmniejsze damy wiedzą jak przykuwać uwagę i co nałożyć by czuć się wyjątkowo pięknie. Z myślą o nich stworzona została nowa kolekcja biżuterii złotej z ulubionymi postaciami z bajek.

540 zł

Bajki są źródłem niecodziennych pomysłów nie tylko wśród dzieci. Stają się inspiracja do tworzenia zaskakującej biżuterii przeznaczonej dla małych księżniczek. Ozdabiane cyrkoniami czy kolorową emalią to niesamowita radość dla każdej obdarowanej dziewczynki.

430 zł
Pokaż 1 - 9 z 161 przedmiotów