Nazwa nagłówka

Broszki 

Broszki tytanowe to nietuzinkowy element garderoby, który zachwyci wszystkich miłośników ręcznie robionej biżuterii. Przez swój wyszukany styl i i oryginalne wzornictwo trafią w gust najwybredniejszych koneserów. Broszki z tytanu i srebra stanowią idealną propozycję na awangardowy i kreatywny, a zarazem efektowny prezent dla wyjątkowej osoby. W ...

Broszki tytanowe to nietuzinkowy element garderoby, który zachwyci wszystkich miłośników ręcznie robionej biżuterii. Przez swój wyszukany styl i i oryginalne wzornictwo trafią w gust najwybredniejszych koneserów. Broszki z tytanu i srebra stanowią idealną propozycję na awangardowy i kreatywny, a zarazem efektowny prezent dla wyjątkowej osoby. W naszej kolekcji czuć powiew świeżości, inspirację naturą i odwołania do kwiecistych wzorów wydobywających kobiece piękno i subtelność.

Więcej

Kunsztowna i elegancka broszka ze srebra, z tytanową ozdobą w kształcie kwiatu kalii. Niezwykle kobieca i subtelna, stanie się ulubionym dodatkiem do każdej stylizacji. Zdobiona perłami naturalnymi w białym kolorze, rozświetlona złoceniem o finezyjnym kształcie, podkreśli i wydobędzie styl każdej noszącej ją kobiety.

470 zł

Broszki nie muszą być nudne i sztampowe. Zwłaszcza jeśli mówimy o broszkach z tytanu. Nienaganny styl, oryginalność i kunszt wykonania. Precyzja wzoru i przemyślana kompozycja. Jeśli do tego dodamy głęboki kolor, eleganckie perły naturalne i dekoracyjne złocenie, idealne dzieło sztuki mamy gotowe.

470 zł
Chwilowo brak towaru
Pokaż 1 - 2 z 2 przedmiotów