Nazwa nagłówka

Pierścionek tytanowy 

Pierścionek tytanowy

Pierścionki z tytanu cechują się trwałością i wytrzymałością. Kolekcja tytanowa to bogactwo żywych, wyrazistych kolorów, oryginalnych kształtów i odniesień do natury. Często pierścionki wykonane są z trzech szlachetnych kruszców; złota, srebra i tytanu. Takie połączenie czyni je wyjątkowymi dodatkami na specjalne okazje. Kwiatowe wzory są esencj...

Pierścionki z tytanu cechują się trwałością i wytrzymałością. Kolekcja tytanowa to bogactwo żywych, wyrazistych kolorów, oryginalnych kształtów i odniesień do natury. Często pierścionki wykonane są z trzech szlachetnych kruszców; złota, srebra i tytanu. Takie połączenie czyni je wyjątkowymi dodatkami na specjalne okazje. Kwiatowe wzory są esencją kobiecości i w subtelny, a zarazem wyrazisty sposób ozdobią dłoń.

Więcej

Pierścionek z tytanu w osobliwym, granatowym kolorze. Naturalny kształt kwiatu łączy oryginalność i klasykę jubilerskiego wzornictwa. Lekkość zastosowanych metali sprawia, że nosi się go wygodnie i komfortowo. Subtelne złocenie pośrodku wzoru rozświetla pierścionek i tworzy piękną grę świateł w połączeniu z chabrowym tłem.

400 zł

Przepiękny pierścionek z tytanu podkreślający zgrabność kobiecych dłoni. Niezwykle lekki, a zarazem wyrazisty będzie ozdobą, która przykuje niejedno spojrzenie. Głęboki granat podkreślony został subtelnym złoceniem w towarzystwie naturalnych pereł. Całość zamknięta w nienagannej i stylowej formie kwiatu kalii.

490 zł
Chwilowo brak towaru

Jeśli stawiasz na podkreślenie dłoni w sposób wyrazisty a zarazem wygodny, to jest to propozycja dla Ciebie. Lekki i jednocześnie duży pierścionek o oryginalnym kształcie, który od razu przykuwa spojrzenia. Kwintesencja kobiecości i subtelności wyrażonej elegancką i intensywną kolorystyką.

460 zł
Chwilowo brak towaru

Finezyjny pierścionek o niezwykle interesującym i nowatorskim wzorze kalii. Wyczuwalna inspiracja naturą wyrażona została intensywnym kolorem granatu, zwieńczona subtelnym złoceniem, dodającym rozświetlenia.

460 zł
Chwilowo brak towaru
Pokaż 1 - 4 z 4 przedmiotów