Nazwa nagłówka

Złote kolczyki 

Złote kolczyki

Złoto to najlepszy przyjaciel kobiety. Nic tak nie podkreśli kobiecej twarzy jak dobrze dobrane kolczyki złote. Długie, krótkie, delikatne, efektowne, błyszczące, subtelne, na co dzień czy ślubne. W zależności od okazji, oferujemy bogaty wybór złotej biżuterii, zarówno w formie kompletów jak i samych kolczyków. Przepiękne wzory zachwycą i porusz...

Złoto to najlepszy przyjaciel kobiety. Nic tak nie podkreśli kobiecej twarzy jak dobrze dobrane kolczyki złote. Długie, krótkie, delikatne, efektowne, błyszczące, subtelne, na co dzień czy ślubne. W zależności od okazji, oferujemy bogaty wybór złotej biżuterii, zarówno w formie kompletów jak i samych kolczyków. Przepiękne wzory zachwycą i poruszą. My tez nie potrafimy się im oprzeć.

Więcej
na stronę

Która dziewczynka nie lubi kotków czy połyskujących cyrkonii. Już najmniejsze damy wiedzą jak przykuwać uwagę i co nałożyć by czuć się wyjątkowo pięknie. Z myślą o nich stworzona została nowa kolekcja biżuterii złotej z ulubionymi postaciami z bajek.

540 zł

Bajki są źródłem niecodziennych pomysłów nie tylko wśród dzieci. Stają się inspiracja do tworzenia zaskakującej biżuterii przeznaczonej dla małych księżniczek. Ozdabiane cyrkoniami czy kolorową emalią to niesamowita radość dla każdej obdarowanej dziewczynki.

430 zł

Już najmłodsze kobiety zasługują na blask i podkreślenie ich urokliwości. Wybierając biżuterię dla dziewczynek, uczymy je dbałości o siebie i sprawiania sobie drobnych przyjemności. Sugerując się ich wiekiem, starajmy się wybierać kolczyki dopasowane do ich zainteresowań, oraz nasyconych kolorem by noszenie biżuterii stało się zabawą.

510 zł

Niesamowite i niebywale eleganckie kolczyki o niebotycznej długości. Żółte złoto podkreślone rodowanymi elementami to propozycja idealna do łączeni ze złotem i srebrem. Żadna stylizacja z takim dopełnieniem nie pozostanie niezauważona. Andrzejki, Sylwester, a może wesele? Każda okazja będzie dobra by wyglądać zjawiskowo.

995 zł

Małe czy duże damy zasługują na niebagatelne i urokliwe podkreślenie. Kolekcja biżuterii dziecięcej to stale powiększające się, bajeczne motywy, w których wybierać można do woli. Są gwarancją zawsze udanego prezentu.

295 zł

Finezyjne kolczyki z pięknym i pełnym subtelnego uroku motywem biedronek. Wykonane ze złota, zapinane komfortowym i bezpiecznym zapięciem typu angielskiego. Biżuteria nie tylko dla dziewczynek..

295 zł

Biżuteria z dodatkiem cyrkonii to gwarancja efektu woow gdziekolwiek się pojawimy. Te urokliwe i pełne wdzięku kamienie rozświetlają naszą twarz i dodają nam uroku. Połączone ze złotem sprawiają, że do idealnego podkreślenia nie potrzeba nam nic więcej, tylko uśmiech.

1 015 zł

Biżuteria ze złota co raz zaskakuje nowymi, unikatowymi wzorami. Jej niedościgniona gustowność i elegancja podbijają serca kobiet na całym świecie, sprawiając, że złotnicy prześcigają się w coraz wymyślniejszych formach by sprostać oczekiwaniom.

295 zł
Chwilowo brak towaru

Niezwykle ozdobne i gustowne kolczyki z kolekcji biżuterii ze złota to nieodzowny dodatek każdej stylizacji ze smakiem. Spełnią rolę uroczego dodatku dodając kobiecie pewności siebie i zdecydowania.

295 zł
Pokaż 1 - 9 z 29 przedmiotów