Nazwa nagłówka

Złote kolczyki 

Złote kolczyki

Złoto to najlepszy przyjaciel kobiety. Nic tak nie podkreśli kobiecej twarzy jak dobrze dobrane kolczyki złote. Długie, krótkie, delikatne, efektowne, błyszczące, subtelne, na co dzień czy ślubne. W zależności od okazji, oferujemy bogaty wybór złotej biżuterii, zarówno w formie kompletów jak i samych kolczyków. Przepiękne wzory zachwycą i porusz...

Złoto to najlepszy przyjaciel kobiety. Nic tak nie podkreśli kobiecej twarzy jak dobrze dobrane kolczyki złote. Długie, krótkie, delikatne, efektowne, błyszczące, subtelne, na co dzień czy ślubne. W zależności od okazji, oferujemy bogaty wybór złotej biżuterii, zarówno w formie kompletów jak i samych kolczyków. Przepiękne wzory zachwycą i poruszą. My tez nie potrafimy się im oprzeć.

Więcej
na stronę

Połączenie elegancji żółtego złota z blaskiem głęboko szlifowanych cyrkonii to duet doskonały! Tandem, który zadowoli wszelkie gusta i podniesie walory estetyczne każdej stylizacji, od prostej do najbardziej wymagającej. Kobiecość zasługuje na arystokratyczne podkreślenie i niestandardowy sznyt.

890 zł

Która dziewczynka nie lubi kotków czy połyskujących cyrkonii. Już najmniejsze damy wiedzą jak przykuwać uwagę i co nałożyć by czuć się wyjątkowo pięknie. Z myślą o nich stworzona została nowa kolekcja biżuterii złotej z ulubionymi postaciami z bajek.

630 zł

Bajki są źródłem niecodziennych pomysłów nie tylko wśród dzieci. Stają się inspiracja do tworzenia zaskakującej biżuterii przeznaczonej dla małych księżniczek. Ozdabiane cyrkoniami czy kolorową emalią to niesamowita radość dla każdej obdarowanej dziewczynki.

495 zł

Małe czy duże damy zasługują na niebagatelne i urokliwe podkreślenie. Kolekcja biżuterii dziecięcej to stale powiększające się, bajeczne motywy, w których wybierać można do woli. Są gwarancją zawsze udanego prezentu.

575 zł

Finezyjne kolczyki z pięknym i pełnym subtelnego uroku motywem biedronek. Wykonane ze złota, zapinane komfortowym i bezpiecznym zapięciem typu angielskiego. Biżuteria nie tylko dla dziewczynek..

660 zł

Biżuteria z dodatkiem cyrkonii to gwarancja efektu woow gdziekolwiek się pojawimy. Te urokliwe i pełne wdzięku kamienie rozświetlają naszą twarz i dodają nam uroku. Połączone ze złotem sprawiają, że do idealnego podkreślenia nie potrzeba nam nic więcej, tylko uśmiech.

1 150 zł

Niezwykle ozdobne i gustowne kolczyki z kolekcji biżuterii ze złota to nieodzowny dodatek każdej stylizacji ze smakiem. Spełnią rolę uroczego dodatku dodając kobiecie pewności siebie i zdecydowania.

1 190 zł
Pokaż 1 - 9 z 30 przedmiotów