Nazwa nagłówka

Zawieszki 

Zawieszki
na stronę

O cudowności i bogactwie energii ezoterycznej bursztynów można mówić godzinami. My skupimy się jednak na ich estetycznych atutach. Biżuteria bowiem, z tymi minerałami, to piękno samo w sobie, doceniane od pokoleń na całym świecie. Wyroby ze złota czy srebra zawierające bursztyny, są mini dziełami sztuki, które na całym świecie zachwycają swoich odbiorców.

1 490 zł

Świat bursztynów to niekończąca się, wciąż żywa historia, która dla koneserów ma bezcenną wartość. Wybierając biżuterię z bursztynem decydujemy się na okazy unikatowe i niepowtarzalne. W naszej galerii dbamy, by biżuteria ta pochodziła z rąk rodzimych artystów i tworzona była z pasją i niezwykłą dbałością.

1 090 zł

Biżuteria z bursztynem przynosi na myśl słońce, plażę i to przyjemne ciepło lata. Decydując się na jej zakup przybliżamy sobie relaksujące wspomnienia z urlopu, a tym samym związany z nimi relaks. Naturalne bursztyny to również decyzja o posiadaniu biżuterii unikatowej i ponadczasowej.

1 290 zł

Bursztyny mogą mieć barwę jasną i ciemną, być okazałe i finezyjnie subtelne, mogą zostać oprawione w złoto lub srebro czy też odznaczać się surowością i prostotą. Bez względu na to jaką formę przybiorą, każdy okaz jest niepowtarzalny i unikatowy, a drugi identyczny jest po prostu niemożliwy.

1 290 zł

Istnieje biżuteria modna, stylowa, symboliczna, romantyczna, zmysłowa, ponadczasowa, klasyczna czy intrygująca. Jednak najwyżej ceniona i najbardziej poszukiwana jest biżuteria unikatowa, jedyna w swoim rodzaju, tworzona z myślą o koneserach. Taka jest właśnie nasza nowa kolekcja księżycowa, wzbogacona o naturalne piękno bursztynu.

790 zł

Nieprzeciętny wisior z bursztynem, amonitem, perłami i srebrem oksydowanym.

1 690 zł

Bardzo interesująca zawieszka będąca połączeniem miodowo-herbacianego bursztynu i drewna.

1 450 zł
Pokaż 1 - 9 z 44 przedmiotów