Nazwa nagłówka

Bransoletki 

Bransoletki

Ponadczasowy bursztyn pełny jest energetycznych właściwości entuzjastycznej aury. Noszony blisko ciała nie tylko korzystnie wpływa na organizm, ale także oryginalnie podkreśla wszelkie stylizacje- od gustownych, po te codzienne.

790 zł

Biżuteria, obok której nie można przejść obojętnie. Elegancka i niebywale efektowna bransoleta z dużych, nieszlifowanych bursztynów naturalnych. Wspaniała ozdoba, która nie potrzebuje innych dodatków

790 zł

Bursztyny zachwycają klientów na całym świecie. Polskie okazy są nie tylko najbardziej doceniane, ale również posiadają najpiękniejsze wybarwienie i najciekawszą formę. To historia zapisana artystycznie w żywicy...

359 zł

Niezwykle oryginalna bransoletka z delikatnie oksydowaneg srebra, które nadaje jej wyrazistości. Podkreślona bursztynami naturalnymi w trzech kolorach. Bardzo kobieca i elegancka.

180 zł
Chwilowo brak towaru

Delikatne, owalne bursztyny finezyjnie ukryte w srebrnych koszyczkach. Biżuteria nienachalnie zdobna, oryginalnie wykończona i niebywale efektowna. Kwintesencja kobiecości przedstawiona w srebrnej bransolecie.

250 zł
Chwilowo brak towaru
Pokaż 1 - 5 z 5 przedmiotów