Nazwa nagłówka

Srebrne kolczyki 

Srebrne kolczyki

Kolczyki srebrne dobieramy do biżuterii noszonej na dekolcie. Im mocniejsza oprawa dolna, tym delikatniejsza na górze. Wybierając masywne, mocno zdobione kolczyki dobieramy do nich delikatne zdobienie szyi. Niemniej, zawsze warto pamiętać aby podkreślić uszy choćby w subtelny sposób, zarówno na co dzień jak i przy wyjątkowych okazjach. Oferujemy...

Kolczyki srebrne dobieramy do biżuterii noszonej na dekolcie. Im mocniejsza oprawa dolna, tym delikatniejsza na górze. Wybierając masywne, mocno zdobione kolczyki dobieramy do nich delikatne zdobienie szyi. Niemniej, zawsze warto pamiętać aby podkreślić uszy choćby w subtelny sposób, zarówno na co dzień jak i przy wyjątkowych okazjach. Oferujemy szeroki wachlarz kolczyków srebrnych, spośród których każdy wybierze te idealne dla siebie. To również perfekcyjny pomysł na prezent.

Więcej
na stronę

Kolczyki o geometrycznym wzorze kwadratu, wykonane z eleganckiego srebra pokrytego oksydą. Stylizowane na stare, oddają klasę i wyrafinowany styl biżuterii. Podkreślone dużym kawałkiem naturalnego koralowca w ognistym kolorze czerwieni.

290 zł

Zjawiskowy komplet srebrnych kolczyków ozdobionych wyrazistymi i niezwykle eleganckimi perłami barokowymi. Klasyka połączona z ciekawym wzornictwem, podkreślona ciemną, wyrafinowaną oksydą. Przepiękna biżuteria podkreślająca styl i szyk.

290 zł
Chwilowo brak towaru

Wiszące, półdługie kolczyki z uroczymi motywami gwiazd

79 zł
Chwilowo brak towaru

Dystyngowany komplet wieczorowych, srebrnych kolczyków na sztyfcie.

95 zł
Chwilowo brak towaru

Cudowna biżuteria dla małych dam. Słodkie kotki z cyrkoniami.

44 zł
Chwilowo brak towaru

Wyrafinowany komplet kolczyków srebrnych na wyjątkowe okazje.

74 zł
Chwilowo brak towaru

Nietuzinkowe, rodowane kolczyki łezki w modnym kolorze zieleni, otoczone błyszczącymi cyrkoniami.

39 zł

Srebrne, trójwymiarowe kolczyki z mnóstwem cyrkonii

65 zł
Chwilowo brak towaru
Pokaż 1 - 9 z 22 przedmiotów