Nazwa nagłówka

Srebrne kolczyki 

Srebrne kolczyki

Kolczyki srebrne dobieramy do biżuterii noszonej na dekolcie. Im mocniejsza oprawa dolna, tym delikatniejsza na górze. Wybierając masywne, mocno zdobione kolczyki dobieramy do nich delikatne zdobienie szyi. Niemniej, zawsze warto pamiętać aby podkreślić uszy choćby w subtelny sposób, zarówno na co dzień jak i przy wyjątkowych okazjach. Oferujemy...

Kolczyki srebrne dobieramy do biżuterii noszonej na dekolcie. Im mocniejsza oprawa dolna, tym delikatniejsza na górze. Wybierając masywne, mocno zdobione kolczyki dobieramy do nich delikatne zdobienie szyi. Niemniej, zawsze warto pamiętać aby podkreślić uszy choćby w subtelny sposób, zarówno na co dzień jak i przy wyjątkowych okazjach. Oferujemy szeroki wachlarz kolczyków srebrnych, spośród których każdy wybierze te idealne dla siebie. To również perfekcyjny pomysł na prezent.

Więcej
na stronę

Nowa kolekcja srebrnej, matowionej i satynowanej biżuterii trafi w różne gusta, od klasycznych po te ceniące nowatorstwo. Kolczyki, zawieszki o różnych odcieniach srebra, będą idealnym wykończeniem wielu stylizacji, również tych codziennych. Kolekcja odznacza się lekkością i wysokim komfortem użytkowania. Ręczne wykonanie nadaje jej niespotykanego, wyrafinowanego charakteru.

206 zł

Unikatowa biżuteria nie musi być sporych rozmiarów by zachwycać swoją nietuzinkowością i wyjątkowością. Jej kunszt, genialny pomysł i niebagatelne formy, sprawiają, że już najmniejsze formy oczarowują i zwracają naszą uwagę. Łączenie srebra z wszelakimi kolorami czy minerałami sprawia, że każda z pań znajdzie tutaj coś dla siebie.

86 zł

Etniczne wzory przenoszą nas w magiczny świat byłej historii, która pozostawiła po sobie dużą dozę ciekawości i nieodkrytych tajemnic. Pasja do tego co pierwotne, niezbadane i wciąż zgłębiane dała niesamowitą kolekcję wyrafinowanej biżuterii, która zyskała szerokie uznanie wśród klientek lubiących biżuterię wykonywaną ręcznie.

184 zł

Uwielbiamy ręcznie robioną biżuterię za jej indywidualne podejście do oczekiwań klienta i najwyższą jakość wykonania. Wybierając ja do naszego salonu zawsze kierujemy się wysokimi standardami i aktualnym zapotrzebowaniem na konkretny wzór. Jest jednak coś jeszcze! Polska marka, która zawsze łączy się z wielkim zadowoleniem naszych klientek i wysoką oceną oferowanych przez nas produktów.

248 zł

Kiedy biżuteria przedstawia niespecyficzne, wysublimowane wzory to jej wyjątkowość aż krzyczy. Wybierając do naszego salonu kolekcje proste, a zarazem nieklasyczne i niesztampowe zawsze mamy pewność, że spotkają się z pozytywnym odbiorem oraz, że co niektórych zaskoczą swoja formą. Każdy poszukujący kreatywnej, autorskiej biżuterii znajdzie tutaj coś dla siebie.

499 zł

Połączenie srebra z kamieniami naturalnymi to zawsze dobry wybór. Kamienie nadają biżuterii niepowtarzalnego charakteru, podkreślają jej elegancję i styl oraz w nietuzinkowy sposób podbijają złoto i srebro. Kolekcje z dodatkiem naturalnych elementów cieszą się sporym zainteresowaniem bez względu na wiek naszych klientek i są zawsze obecne w oferowanym przez nas asortymencie.

249 zł

Awangarda czy klasyka? Często poszukujemy wzorów łączących te dwie antagonistyczne cechy w jednym produkcie. Z jednej strony chcąc podkreślić swoją wyjątkowość, z drugiej zaś wybierając biżuterię codzienną, nienachalnie rzucającą się w oczy. Biżuteria autorska daje taką możliwość dzięki specyficznemu, bliskiemu podejściu do klienta i codziennemu sprostaniu jego wymaganiom i potrzebom.

269 zł

Biżuteria artystyczna, autorska to wybór indywidualny, zgodny z własnymi kanonami piękna i zainteresowaniami. Wyraża nasz charakter i specyfikę osobowości stając się nasza wizytówką. Wybierając biżuterię nieklasyczną, zaprojektowaną z pasją i dokładnością o każdy szczegół, mamy pewność ,że w nasze ręce zawsze trafia unikat z najwyższej półki, o precyzyjnym wykonaniu.

229 zł

Ekskluzywna kolekcja ręcznie robionej biżuterii ze srebra, podkreślonego subtelną oksydą. Zjawiskowe wzory, wśród których każda z kobiet znajdzie coś dla siebie. Dominacja geometrycznych, zdecydowanych wzorów finezyjnie ozdobionych drobnymi kamieniami. Kolekcja do której chętnie wracamy i stale uaktualniamy. Wykonana z ogromną dbałością o każdy szczegół i detal.

189 zł
Pokaż 1 - 9 z 36 przedmiotów