Nazwa nagłówka

Srebrne kolczyki 

Srebrne kolczyki

Kolczyki srebrne dobieramy do biżuterii noszonej na dekolcie. Im mocniejsza oprawa dolna, tym delikatniejsza na górze. Wybierając masywne, mocno zdobione kolczyki dobieramy do nich delikatne zdobienie szyi. Niemniej, zawsze warto pamiętać aby podkreślić uszy choćby w subtelny sposób, zarówno na co dzień jak i przy wyjątkowych okazjach. Oferujemy...

Kolczyki srebrne dobieramy do biżuterii noszonej na dekolcie. Im mocniejsza oprawa dolna, tym delikatniejsza na górze. Wybierając masywne, mocno zdobione kolczyki dobieramy do nich delikatne zdobienie szyi. Niemniej, zawsze warto pamiętać aby podkreślić uszy choćby w subtelny sposób, zarówno na co dzień jak i przy wyjątkowych okazjach. Oferujemy szeroki wachlarz kolczyków srebrnych, spośród których każdy wybierze te idealne dla siebie. To również perfekcyjny pomysł na prezent.

Więcej
na stronę

Nowa kolekcja srebrnej, matowionej i satynowanej biżuterii trafi w różne gusta, od klasycznych po te ceniące nowatorstwo. Kolczyki, zawieszki o różnych odcieniach srebra, będą idealnym wykończeniem wielu stylizacji, również tych codziennych. Kolekcja odznacza się lekkością i wysokim komfortem użytkowania. Ręczne wykonanie nadaje jej niespotykanego, wyrafinowanego charakteru.

206 zł

Naszą pasja są wyroby artystyczne, nietuzinkowe i z duszą. Wybieramy je stale odnajdując i zgłębiając nowe trendy w modzie biżuteryjnej. Jubilerstwo to nie tylko zawód, ale styl życia, ciągłe poszukiwanie nieprzetartych szlaków by nawet najbardziej wysublimowane gusta naszych klientów zadowolić. Taka jest nasza nowa kolekcja satynowanej biżuterii.

206 zł

Ręcznie tworzona biżuteria to szyk i klasa. Precyzja wykonania doceniana jest przez najwybredniejsze gusta, a kreatywność autora często wykracza poza schematy. Podkreślanie wyrobów mocnym, ciemnym oksydowaniem dodaje im niesamowicie wyrazistego charakteru i zwraca uwagę podczas noszenia.

206 zł

Unikatowa biżuteria nie musi być sporych rozmiarów by zachwycać swoją nietuzinkowością i wyjątkowością. Jej kunszt, genialny pomysł i niebagatelne formy, sprawiają, że już najmniejsze formy oczarowują i zwracają naszą uwagę. Łączenie srebra z wszelakimi kolorami czy minerałami sprawia, że każda z pań znajdzie tutaj coś dla siebie.

86 zł

Wspaniałe pomysły rodzą się gdy inspiracja staje się kobieta. Jej wrażliwość, siła, humory, potrzeba zmian, wszystko to przenieść można na grunt kolekcji biżuterii srebrnej, stworzonej właśnie po to, by spełnić wszystkie te wymagania. Wybierając ręcznie robioną biżuterię, zawsze odnosimy wrażenie, że została wymyślona właśnie dla nas ponieważ odpowiada na to, czego szukamy.

210 zł

Szukając biżuterii niezwykłej i oryginalnej, warto spojrzeć na gablotę z biżuterią tworzoną od początku do końca ręcznie. Wyroby tworzone z pasją i zaangażowaniem. Wisiory, brosze, kolczyki czy bransolety, które powstają z miłości do piękna i kreatywnej wyobraźni.

298 zł

Długie kolczyki to idealne narzędzie dla osiągnięcia optycznego efektu wysmuklenia twarzy i wydłużenia szyi. Choć często są kojarzone z biżuterią wieczorową, istnieją wzory, które znakomicie sprawdzą się podczas noszenia z niezobowiązującymi stylizacjami. Taką możliwość daje wybór ręcznie wykonanej biżuterii, która sprosta nawet największym wymaganiom, zachowując walory elegancji i gustowności.

249 zł

Etniczne wzory przenoszą nas w magiczny świat byłej historii, która pozostawiła po sobie dużą dozę ciekawości i nieodkrytych tajemnic. Pasja do tego co pierwotne, niezbadane i wciąż zgłębiane dała niesamowitą kolekcję wyrafinowanej biżuterii, która zyskała szerokie uznanie wśród klientek lubiących biżuterię wykonywaną ręcznie.

176 zł

Uwielbiamy ręcznie robioną biżuterię za jej indywidualne podejście do oczekiwań klienta i najwyższą jakość wykonania. Wybierając ja do naszego salonu zawsze kierujemy się wysokimi standardami i aktualnym zapotrzebowaniem na konkretny wzór. Jest jednak coś jeszcze! Polska marka, która zawsze łączy się z wielkim zadowoleniem naszych klientek i wysoką oceną oferowanych przez nas produktów.

185 zł
Pokaż 1 - 9 z 36 przedmiotów