Nazwa nagłówka

Złote zawieszki 

Złote zawieszki

Kobiecy dekolt zasługuje na podkreślenie i wyeksponowanie wyjątkowym naszyjnikiem. Pozwól naszej złotej biżuterii w elegancki sposób ukazać piękno i urok który w Tobie drzemie. Zawieszki złote, oferowane w szerokim asortymencie zadowolą najwybredniejsze z Pań. Odkryj propozycje którym się nie oprzesz. Przymierz, a gwarantujemy że złoto stanie si...

Kobiecy dekolt zasługuje na podkreślenie i wyeksponowanie wyjątkowym naszyjnikiem. Pozwól naszej złotej biżuterii w elegancki sposób ukazać piękno i urok który w Tobie drzemie. Zawieszki złote, oferowane w szerokim asortymencie zadowolą najwybredniejsze z Pań. Odkryj propozycje którym się nie oprzesz. Przymierz, a gwarantujemy że złoto stanie się Twoim najlepszym i najwierniejszym przyjacielem.

Więcej
na stronę

Biżuteria na szczęście, ku opiece czy podarowywana symbolicznie to jeden z najczęściej wybieranych prezentów. Jej wartość sentymentalna jest bezsprzecznie najwyższą z wartości. Coraz częściej dlatego, tego typu biżuterię tworzy się dbając o jej walory estetyczne i oryginalność, by mogła również zdobić każdego dnia.

690 zł

Pełna dziewczęcego uroku zawieszka ze złota, ozdobiona kontrastujacym rodowaniem. Propozycja subtelnej biżuterii dla pań romantycznych, kreatywnych i wiecznych optymistek. Może stać się niezapomnianym prezentem.

579 zł

Biżuteria wymowna i nieprzeciętnie piękna. Urzeka swoją nieprzeciętną formą i cudownymi, roślinnymi zdobieniami w dwóch kolorach. Zawieszka w kształcie serca to zawsze trafiony i bardzo symboliczny prezent dla najważniejszych dla nas osób.

2 090 zł

Istnieją wzory uniwersalne i ponadczasowe, które nigdy nie wychodzą z mody. Wzór grecki to elegancja i modowa inspiracja dla milionów kobiet na całym świecie. Ty tez na taką zasługujesz, a teraz w swojej nowoczesnej formie dostępna jest od ręki.

429 zł

Propozycja delikatnej zawieszki w kształcie gwiazdy Dawida to doskonały pomysł na prezent przy wielu okazjach. Jej ponadczasowy, symboliczny kształt pięknie prezentuje się na subtelnym łańcuszku ze złota, dostępnym również w naszym sklepie. Wystarczy niewiele by w elegancki sposób podkreślić codzienne stylizacje.

298 zł

Wyrafinowana biżuteria ze złota to gwarancja zawsze trafionego i wyjątkowego prezentu. Jeśli dodać do niej nietradycyjny i wyrazisty kolor, stanie się jedną z najchętniej wybieranych pozycji podczas dobierania dodatków każdego dnia.

1 490 zł

Niezwykła zawieszka damska z żółtego złota z rodowanym elementami. Wzór tak klasyczny jak kwiat, przedstawiony w nietuzinkowy i niezwykle pomysłowy sposób zaskakujący elegancją i delikatnością.

1 090 zł

Biżuteria tak kobieca i elegancka, że żadna z Pań nie przejdzie obok niej obojętnie. Jedna z perełek, jakie trafiają się rzadko i o krok milowy wyprzedzają masowe wzory. Taka zawieszka powinna znaleźć się w szkatule każdej kobiety.

860 zł

Fantazyjny, a jednocześnie delikatny krzyżyk ze złota, z ujmującą i wzruszającą postacią ukrzyżowanego Pana Jezusa.Propozycja na wyjątkowy i symboliczny prezent.

395 zł
Pokaż 1 - 9 z 39 przedmiotów