Nazwa nagłówka

Złote zawieszki 

Złote zawieszki

Kobiecy dekolt zasługuje na podkreślenie i wyeksponowanie wyjątkowym naszyjnikiem. Pozwól naszej złotej biżuterii w elegancki sposób ukazać piękno i urok który w Tobie drzemie. Zawieszki złote, oferowane w szerokim asortymencie zadowolą najwybredniejsze z Pań. Odkryj propozycje którym się nie oprzesz. Przymierz, a gwarantujemy że złoto stanie si...

Kobiecy dekolt zasługuje na podkreślenie i wyeksponowanie wyjątkowym naszyjnikiem. Pozwól naszej złotej biżuterii w elegancki sposób ukazać piękno i urok który w Tobie drzemie. Zawieszki złote, oferowane w szerokim asortymencie zadowolą najwybredniejsze z Pań. Odkryj propozycje którym się nie oprzesz. Przymierz, a gwarantujemy że złoto stanie się Twoim najlepszym i najwierniejszym przyjacielem.

Więcej
na stronę

Piórko ze złota na łańcuszku symbolizuje wolność, lekkość i pragnienie bycia blisko natury. Blask złota podkreśla jego delikatność, a także wydobywa piękno każdego szczegółu.. 

695 zł

Łańcuszek ze złota z zawieszką w kształcie skrzydeł z lazurową cyrkonią to wyjątkowa biżuteria, która łączy w sobie elegancję, symbolikę oraz odrobinę tajemniczości. 

769 zł

Złoty łańcuszek - celebrytka składa się z dwóch delikatnie wygiętych skrzydeł umieszczonych obok siebie. Oryginalny element biżuterii, który przynosi ze sobą symbolikę wolności, podróży i ducha. 

1 090 zł

Nieskończoność złotego łańcuszka symbolizuje wieczne połączenie, bezgraniczność oraz trwałość. Kamienie cyrkonie umieszczone na nieskończoności dodają mu również wymiaru uczuć i blasku.

770 zł

Zawieszka ze złota w kształcie trzech serduszek to czarujący element biżuterii, który symbolizuje miłość, bliskość i więź.

585 zł

Złota zawieszka w kształcie gołąbka z cyrkoniami to wyjątkowy i symboliczny element biżuterii, który łączy w sobie elegancję oraz głębokie znaczenie.

490 zł

Złota zawieszka w kształcie motyla z cyrkoniami to wyjątkowy i elegancki element biżuterii, który przyciąga wzrok swoim urokiem i pięknem.

596 zł

Kiedy od biżuterii wymagamy by była nie tylko ozdobą i prezentem ale też symbolem tego co czujemy, co chcemy przekazać drugiej osobie, wówczas najczęściej wybieramy motyw serca. Srebrne, złote, z kamieniami, cyrkoniami...zawsze kryje się w nim coś więcej niż tylko podarunek. Kolekcja biżuterii ze złota z symbolem serc to nasza propozycja na wyjątkowe i wzruszające prezenty.

490 zł

Jednym z najczęściej poszukiwanych i wybieranych w biżuterii motywów jest serce. Symbol ten, podobnie jak gołębie, jaskółka czy złączone koła jest niezwykle wymowny i niedwuznaczny. Złote serce przy każdej okazji stanie się wzruszającym prezentem przenoszącym najszczersze emocje i uczucia.

775 zł
Pokaż 1 - 9 z 53 przedmiotów