Nazwa nagłówka

Złote zawieszki 

Złote zawieszki

Kobiecy dekolt zasługuje na podkreślenie i wyeksponowanie wyjątkowym naszyjnikiem. Pozwól naszej złotej biżuterii w elegancki sposób ukazać piękno i urok który w Tobie drzemie. Zawieszki złote, oferowane w szerokim asortymencie zadowolą najwybredniejsze z Pań. Odkryj propozycje którym się nie oprzesz. Przymierz, a gwarantujemy że złoto stanie si...

Kobiecy dekolt zasługuje na podkreślenie i wyeksponowanie wyjątkowym naszyjnikiem. Pozwól naszej złotej biżuterii w elegancki sposób ukazać piękno i urok który w Tobie drzemie. Zawieszki złote, oferowane w szerokim asortymencie zadowolą najwybredniejsze z Pań. Odkryj propozycje którym się nie oprzesz. Przymierz, a gwarantujemy że złoto stanie się Twoim najlepszym i najwierniejszym przyjacielem.

Więcej
na stronę

Biżuteria na szczęście, ku opiece czy podarowywana symbolicznie to jeden z najczęściej wybieranych prezentów. Jej wartość sentymentalna jest bezsprzecznie najwyższą z wartości. Coraz częściej dlatego, tego typu biżuterię tworzy się dbając o jej walory estetyczne i oryginalność, by mogła również zdobić każdego dnia.

679 zł

Pełna dziewczęcego uroku zawieszka ze złota, ozdobiona kontrastujacym rodowaniem. Propozycja subtelnej biżuterii dla pań romantycznych, kreatywnych i wiecznych optymistek. Może stać się niezapomnianym prezentem.

490 zł

Urzekająca biżuteria ze złota w ponadczasowej, owalnej formie podkreślona mocno błyszczącymi cyrkoniami. Zawieszka wykonana ze złota żółtego i białego, co dodaje jej niesamowitego charakteru i pozwala na łączenie z ulubionymi dodatkami, nawet srebrem.

860 zł

Przepiękna i niebywale kobieca zawieszka z żółtego złota w niestereotypowym wzorze łabędzia. Mimo filigranowych kształtów nie sposób przejść obok niej obojętnie. Wysadzana została jasnymi, iskrzącymi się cyrkoniami.

350 zł

Biżuteria wymowna i nieprzeciętnie piękna. Urzeka swoją nieprzeciętną formą i cudownymi, roślinnymi zdobieniami w dwóch kolorach. Zawieszka w kształcie serca to zawsze trafiony i bardzo symboliczny prezent dla najważniejszych dla nas osób.

1 690 zł

Uwielbiany przez kobiety wzór nieskończoności przestawiony w nowatorski i urzekający sposób. Wyjątkowa zawieszka ze złota, którą założysz na wiele okazji, za każdym razem zwracając nią uwagę innych. Taka biżuteria nie pozostanie niezauważona.

490 zł
Chwilowo brak towaru

Słodka i jednocześnie bardzo gustowna zawieszka w kształcie ażurowego kota, ozdobionego rodowaną muszką, dodającą mu uroku i powabu. Biżuteria dla mniejszych i nieco większych miłośniczek kociego wdzięku. Pomysłowy i niebagatelny koncept prezentu na różne okazje.

230 zł

Istnieją wzory uniwersalne i ponadczasowe, które nigdy nie wychodzą z mody. Wzór grecki to elegancja i modowa inspiracja dla milionów kobiet na całym świecie. Ty tez na taką zasługujesz, a teraz w swojej nowoczesnej formie dostępna jest od ręki.

470 zł

Najnowsza kolekcja biżuterii ze złota charakteryzuje się geometrycznością połączoną z lekkością przedstawienia formy. Takie zestawienie wyraża kobiecość i zdecydowanie i staje się wizytówką współczesnej kobiecości, cechującej się dynamizmem i świadomością.

200 zł
Pokaż 1 - 9 z 39 przedmiotów