Nazwa nagłówka

Srebro 

Srebro

Srebro stymuluje naszą intuicję, pobudza rozwój duchowy. Srebrna biżuteria od lat jest najczęściej wybierana przez klientów, dzięki czemu bogactwo wzornictwa wciąż zachwyca i zaskakuje. Srebrną biżuterię polecamy tym, którzy lubią się zmieniać i eksperymentować z modą. Nasze kolekcje są stale uzupełniane, by każdy odkrył w nich coś dla siebie. M...

Srebro stymuluje naszą intuicję, pobudza rozwój duchowy. Srebrna biżuteria od lat jest najczęściej wybierana przez klientów, dzięki czemu bogactwo wzornictwa wciąż zachwyca i zaskakuje. Srebrną biżuterię polecamy tym, którzy lubią się zmieniać i eksperymentować z modą. Nasze kolekcje są stale uzupełniane, by każdy odkrył w nich coś dla siebie. Męskie i damskie wzory srebrnej biżuterii to wyjątkowy pomysł na prezent dla bliskiej osoby.

Więcej

Podkategorie

na stronę

Jeśli marzysz o biżuterii stylowej, wyrazistej a jednocześnie niespotykanej, wręcz unikatowej, to ten pierścionek jest właśnie dla Ciebie. Wysublimowany wzór, niebagatelna perła barokowa o świetlistej, tęczowej poświacie i oksydowane, stylowe srebro.

304,00 zł

Labradoryt to mistyczny kamień półszlachetny ujmujący paletą migotliwych barw. Jego niezwykłe moce otwierają czakry na poznanie samego siebie i zgłębiają intuicję. Uwielbiany przez twórców biżuterii artystycznej ze względu na swoja tajemniczość i idealne współgranie zarówno ze złotem jak i srebrem.

580,00 zł

Nieprzeciętna bransoletka z płaskich, oksydowanych, srebrnych elementów, podkreślona urokliwymi, naturalnymi perłami barokowymi. Natura i metal w idealnej, artystycznej symbiozie. Kunsztowna i elegancka biżuteria dla zdecydowanych, pewnych siebie kobiet.

1 860,00 zł

Styl i ponadprzeciętność, tak najkrócej opisać to niebanalne połączenie kamienia jakim jest akwamaryn i srebra. Wysublimowany wisior, który podkreśli odwagę i charyzmę osoby noszącej. Biżuteria ,która zdobi ale też odzwierciedla osobowość i styl życia.

1 290,00 zł

Duży i niebanalny wisior wykonany ze srebra próby 925, podkreślony stylowym satynowaniem. Środek wypełnia wyrazista bryła nieoszlifowanego malachitu, w żywym i energetyzującym kolorze. Zawieszka niezwykle efektowna i gustowna, dla kobiet z pasjami.

1 190,00 zł

Klasyczny wzór srebrnej zawieszki podkreślony stopniowanymi cyrkoniami.

45,00 zł
Chwilowo brak towaru

Mocno połyskująca zawieszka srebrna, rodowana, w kształcie małego kotka.

43,00 zł
Chwilowo brak towaru

Zmysłowa zawieszka z rodowanego srebra, z dużą cyrkonią w kolorze intensywnego granatu.

48,00 zł
Pokaż 1 - 9 z 133 przedmiotów