Nazwa nagłówka

Katalog

Włączone filtry:
  Rodowanie

  Srebro 

  Srebro

  Srebro stymuluje naszą intuicję, pobudza rozwój duchowy. Srebrna biżuteria od lat jest najczęściej wybierana przez klientów, dzięki czemu bogactwo wzornictwa wciąż zachwyca i zaskakuje. Srebrną biżuterię polecamy tym, którzy lubią się zmieniać i eksperymentować z modą. Nasze kolekcje są stale uzupełniane, by każdy odkrył w nich coś dla siebie. M...

  Srebro stymuluje naszą intuicję, pobudza rozwój duchowy. Srebrna biżuteria od lat jest najczęściej wybierana przez klientów, dzięki czemu bogactwo wzornictwa wciąż zachwyca i zaskakuje. Srebrną biżuterię polecamy tym, którzy lubią się zmieniać i eksperymentować z modą. Nasze kolekcje są stale uzupełniane, by każdy odkrył w nich coś dla siebie. Męskie i damskie wzory srebrnej biżuterii to wyjątkowy pomysł na prezent dla bliskiej osoby.

  Więcej

  Podkategorie

  na stronę

  Czarująca i głęboka czerwień połączona z wyzwolonym i gustownym fioletem. Połączenie nieoczywiste, a jednak wyjątkowe i przemyślane. Niczym czerń i biel, ying i yang, istnieją połączenia unikatowe acz idealne! Inspirujące i niezwykle oryginalne.

  950 zł

  Subtelnie różowy kwarc to kamień szlachetny, który często wybierany jest przez kobiety pielęgnujące w sobie romantyczną i nieco niewinna stronę swej natury. Wzornictwo z tym minerałem stale ewoluuje by sprostać wciąż rosnącym oczekiwaniom naszych klientek.

  760 zł

  Biżuteria z koralem naturalnym to nie tylko atrybut kobiecej zmysłowości ale też symbol siły i determinacji płci pięknej. Zawieszki, pierścionki, kolczyki czy niesamowite bransolety to źródło modowej inspiracji od wieków, stale wymuszające na artystach kreatywność i dynamizm twórczy.

  1 390 zł

  Zaskakująca natura i jej bogactwo kamieni szlachetnych to siła napędowa dla artystów tworzących biżuterię. Zgłębianie jej tajemnic i bogactw rodzi zaskakujące połączenia stale rozwijające się w nietuzinkowe dzieła sztuki w jubilerstwie.

  690 zł

  Odkrywając bogactwo natury nie sposób oprzeć się odwołaniom do życiodajnej i energetycznej zieleni. Powrót do korzeni stanowi swoistą wartość w sztuce tworzenia biżuterii, a połączenie ich z nowoczesnym spojrzenie tworzy wzory unikatowe i niestereotypowe.

  980 zł

  Kobiecość wyrażona formą i kolorem. Zdecydowanie idące w parze z podążaniem za nowoczesnością i oryginalnością. Pewność siebie niezależnie od sytuacji i optymizm bez względu na okoliczności. Temu zadość czyni najnowsza kolekcja biżuterii srebrnej z kamieniami naturalnymi. Czas kobiet, silnych kobiet.

  880 zł

  Koral nie od dziś stanowi królewski wyraz dostojności i niezależności. Uwielbiany przez kobiety na całym świecie, wspólnie z perłami wyraża ich umiłowanie do subtelności, zmysłowości i unikatowości. Biżuteria z naturalnym koralem to wybór zawsze trafiony i nieprzeciętny, podkreślający kobiecość i oryginalność.

  1 860 zł

  Biżuteria charakteryzująca się stylizowaniem na starą i nobliwą ma w sobie mnóstwo wyrafinowanego stylu i podbija każdą, nawet najprostszą stylizację, nadając jej spektakularny charakter. Niecodzienne wzornictwo ozdabiane jest coraz piękniejszym kamieniami szlachetnymi co sprawia, że wyroby te są oryginalne i unikatowe.

  2 600 zł

  Kolorystyka w biżuterii stanowi często podstawę jej wyjątkowości. Stąd poszukiwanie stale nowych , inaczej wybarwionych kamieni naturalnych, które sprostają pędzącej i zmieniającej się modzie. Oprawianie ich w niebagatelnie wystylizowanie kruszce tworzą unikatowe mini dzieła sztuki, które sprostają najbardziej wybrednym gustom.

  880 zł
  Pokaż 1 - 9 z 179 przedmiotów