Nazwa nagłówka

Katalog

Włączone filtry:
  Kolor
  Rodowanie

  Srebro 

  Srebro

  Srebro stymuluje naszą intuicję, pobudza rozwój duchowy. Srebrna biżuteria od lat jest najczęściej wybierana przez klientów, dzięki czemu bogactwo wzornictwa wciąż zachwyca i zaskakuje. Srebrną biżuterię polecamy tym, którzy lubią się zmieniać i eksperymentować z modą. Nasze kolekcje są stale uzupełniane, by każdy odkrył w nich coś dla siebie. M...

  Srebro stymuluje naszą intuicję, pobudza rozwój duchowy. Srebrna biżuteria od lat jest najczęściej wybierana przez klientów, dzięki czemu bogactwo wzornictwa wciąż zachwyca i zaskakuje. Srebrną biżuterię polecamy tym, którzy lubią się zmieniać i eksperymentować z modą. Nasze kolekcje są stale uzupełniane, by każdy odkrył w nich coś dla siebie. Męskie i damskie wzory srebrnej biżuterii to wyjątkowy pomysł na prezent dla bliskiej osoby.

  Więcej

  Podkategorie

  na stronę

  Kolekcja biżuterii tytanowej zawiera w sobie elegancje kruszców jak złoto i srebro oraz ponadczasową klasykę dzięki dodaniu efektownej masy perłowej. Znajdziecie w niej zarówno okazałe wisiory, efektowne pierścionki jak i wyraziste kolczyki. Każdy z tych unikatów został perfekcyjnie dopieszczony w każdym detalu i wykonany ręcznie.

  2 490 zł

  Każda kobieta wie jak ważne na co dzień są dłonie i jak trudno znaleźć dla nich odpowiednie podkreślenie. Nowa kolekcja biżuterii tytanowej nie zapomniała również o tej części kobiecego ciała, proponując niebanalne i niezwykle efektowne pierścionki w trzech kolorach. Oczywiście, do każdego pierścionka znajdziecie u nas do kolekcji zawieszkę utrzymaną w tej samej formie.

  2 190 zł

  Najnowsza kolekcja tytanowej biżuterii przenosi nas w świat luksusu i szykownej elegancji. Kobiece a zarazem klasyczne zdobienie masą perłową dodaje każdemu produktowi wymownego sznytu. Delikatne a zarazem zjawiskowe złocenia ocieplają całość kompozycji nadając jej świetlistości. Biżuteria w całości wykonana ręcznie.

  1 980 zł

  Jesteśmy dumni z naszej nowej kolekcji biżuterii tytanowej. Każdy z produktów to perfekcyjnie dopieszczone mini arcydzieło. Rękodzieła, które zniewalają kontrastami barw i nowoczesnymi formami. Każda z Pań odkryje w niej coś specjalnie dopasowanego dla siebie. Zdobienia w postaci naturalnej masy perłowej oraz wymowne złocenia nadają niesamowitego charakteru każdemu wytworowi.

  3 290 zł

  Biżuteria srebrna stale zaskakuje coraz śmielszymi i odważniejszymi formami. Najpiękniejsze unikaty to małe arcydzieła tworzone ręczne, nie na masową skalę. Wybierając taką biżuterię mamy pewność dopracowania produktu nawet w najdrobniejszym detalu. Jeśli decydujemy się na zawieszkę z dodatkiem kamienia naturalnego, dodatkowo fundujemy sobie niepowtarzalność.

  1 590 zł

  Wybierając kolekcję biżuterii z tytanu, stawiamy na ponadczasową elegancję połączoną z nowatorską wytwornością. Nie zabraknie w niej kontrastowych kolorów oraz dodatków w postaci naturalnych minerałów. Biżuteria tytanowa odznacza się unikatowością i zachwycającymi formami. Stanowi wyjątkową odznakę kobiecości i nieprzeciętnego stylu.

  3 290 zł

  Biżuteria tytanowa zachwyca swoja paleta barw i odcieni. Łączona z innymi kruszcami jak złoto czy srebro niezmiennie przykuwa spojrzenia i sprawia, że nie sposób przejść obok niej obojętnie. Przyzwyczailiśmy już, że wybierając produkty do naszego salonu często sięgamy po naturalne minerały zdobiące metale szlachetne. Specyfika tego połączenia zapewnia elegancki i nowatorski sznyt każdemu wyrobowi.

  2 590 zł

  Nietuzinkowa i niezwykle fantazyjna kolekcja szkieł Murano to klimatyczna podróż do ciepłych i energetycznych Włoch, która porusza zarówno oko jak i serca. Nie sposób nie znaleźć w niej czegoś dla siebie. Bogactwo wzorów i kolorów roztacza pełen wachlarz możliwości różnorodnych stylizacji. Małe rękodzieła, których wykonanie zachwyca.

  450 zł

  Włoski styl to energetyczny optymizm i pełna bajecznych kolorów paleta barwa, które zauroczą każdego. Kolekcja biżuterii ze szkła Murano odznacza się mocnym temperamentem i pełnym kontrastów wybarwieniem. Te z pozoru niewielkie rękodzieła, dodadzą wyjątkowego sznytu każdej stylizacji. Biżuteria ze szkła Murano zadziwia, zauracza i przenosi nas w gorący klimat Włoch.

  890 zł
  Pokaż 1 - 9 z 262 przedmiotów