Nazwa nagłówka

Katalog

Włączone filtry:
  Rodowanie

  Srebro 

  Srebro

  Srebro stymuluje naszą intuicję, pobudza rozwój duchowy. Srebrna biżuteria od lat jest najczęściej wybierana przez klientów, dzięki czemu bogactwo wzornictwa wciąż zachwyca i zaskakuje. Srebrną biżuterię polecamy tym, którzy lubią się zmieniać i eksperymentować z modą. Nasze kolekcje są stale uzupełniane, by każdy odkrył w nich coś dla siebie. M...

  Srebro stymuluje naszą intuicję, pobudza rozwój duchowy. Srebrna biżuteria od lat jest najczęściej wybierana przez klientów, dzięki czemu bogactwo wzornictwa wciąż zachwyca i zaskakuje. Srebrną biżuterię polecamy tym, którzy lubią się zmieniać i eksperymentować z modą. Nasze kolekcje są stale uzupełniane, by każdy odkrył w nich coś dla siebie. Męskie i damskie wzory srebrnej biżuterii to wyjątkowy pomysł na prezent dla bliskiej osoby.

  Więcej

  Podkategorie

  na stronę

  Ciesząca się niezmienną popularnością kolekcja znaków zodiaku ze srebra to rarytas dla miłośników astrologii i nie tylko. Otaczające niezwykłą aurą symbole naszej daty urodzenia to nie tylko idealny pomysł na prezent, ale także ujmująca i gustowna ozdoba zarówno dla pań jak i panów. Wysublimowana kolekcja ze srebra odsłania przed nami tajemnicę naszych zachowań i kierunki rozwoju.

  178 zł

  Cudowna kolekcja znaków zodiaku wykonanych z eleganckiego srebra, podkreślonego subtelną oksydą została stworzona w odpowiedzi na wciąż niesłabnące zainteresowanie astrologią. Postawiliśmy na biżuterię neutralną, odpowiednia dla kobiet i mężczyzn, o wymownych, a jednocześnie mocno zdefiniowanych i oryginalnych formach.

  185 zł

  Astrologia jest taką dziedziną wiedzy, która wzbudza wiele kontrowersji. Tym niemniej, często sięgamy do jej źródeł by zgłębiać wiedzę na temat własnej osoby ale też innych. Kolekcje biżuterii o tematyce zodiakalnej są nieustannie na szczycie popularności poszukiwań wśród naszych klientek i klientów. Przedstawiamy znaki zodiaku wykonane z oksydowanego srebra o niesamowicie gustownych formach.

  174 zł

  Astrologia jest bardzo silnie determinującą nasze zachowania dziedziną wiedzy, która posiada zarówno wielu zwolenników co przeciwników. Bez względu na to w której grupie się znajdujemy, nasza nowa kolekcja znaków zodiaku zaskoczy swoim kunsztem i gustownością. Nowatorskie spojrzenie na symbole jest wyrazem kreatywności i otwartości na biżuterię.

  176 zł

  Studiując i zgłębiając znaki zodiaku często dowiadujemy się o sobie bardzo wiele. Z myślą o osobach, które podążają za swoją astrologiczną historią, wybraliśmy kolekcję srebrnej biżuterii z wyrazistymi i nowatorskimi symbolami. Biżuteria jest tak efektowna i stylowa, że jesteśmy przekonani ,że trafi w gust każdego i stanie się cudownym prezentem dla wyjątkowej osoby.

  125 zł

  Gdyby każda kolekcja była tak wymowna, a zarazem tak neutralna, żaden mężczyzna ani żadna kobieta nie mieliby problemu z prezentami. Unikatowe formy i ten stylowy odcień oksydowanego srebra to idealne połączenie pasujące do każdej stylizacji. Zawieszki świetnie wyglądają na rzemieniu czy łańcuszku. Będą urokliwym i eleganckim prezentem przy różnych okazjach.

  165 zł

  Tematyka znaków zodiaku to wciąż rozwijający się temat w świecie biżuterii. Coraz śmielsze propozycje i wciąż bardziej kreatywne spojrzenie na zodiakalne symbole sprawiają, że znaki zodiaku cieszą się nieprzemijającą popularnością. Nasza nowa kolekcja skierowana jest zarówno do kobiet jak i mężczyzn. Świetnie sprawdzi się jako intersujący i symboliczny prezent

  135 zł

  Popularność znaków zodiaku wciąż rośnie, a ich tematyka przedstawiana jest w coraz śmielszych i bardziej kreatywnych formach. Znaki zodiaku to symbole indywidualności i oryginalnej osobowości każdego z nas, dlatego tak często stanowią idealny pomysł na prezent z różnych okazji. Nasza kolekcja jest neutralna, a zarazem oryginalna, może być zatem noszona zarówno przez panie jak i panów.

  240 zł

  Wyjątkowa kolekcja biżuterii srebrnej utrzymanej w tematyce znaków zodiaku. Wyraziste kształty, ciekawa forma i nowatorskie spojrzenie to trzy wyróżniające cechy, które wpływają na jakość naszej biżuterii. Staranność wykonania i niezwykła precyzja, detale, które przyciągają spojrzenia. Wisiory idealne zarówno dla kobiet jak i mężczyzn.

  240 zł
  Pokaż 1 - 9 z 226 przedmiotów