Nazwa nagłówka

Srebrne pierścionki 

Srebrne pierścionki

Szeroki i atrakcyjny wybór pierścionków srebrnych urzeknie nawet najbardziej wymagające Panie. Gładkie, z oczkami, rodowane, oksydowane, klasyczne, z kryształami - wszystkie wyjątkowe, piękne i stylowe. Srebrny pierścionek doskonale uzupełni pozostałą biżuterię, a jak wiadomo, dłonie są naszą wizytówką i zasługują na stosowne podkreślenie. Gwara...

Szeroki i atrakcyjny wybór pierścionków srebrnych urzeknie nawet najbardziej wymagające Panie. Gładkie, z oczkami, rodowane, oksydowane, klasyczne, z kryształami - wszystkie wyjątkowe, piękne i stylowe. Srebrny pierścionek doskonale uzupełni pozostałą biżuterię, a jak wiadomo, dłonie są naszą wizytówką i zasługują na stosowne podkreślenie. Gwarantujemy zadowolenie i miłe zaskoczenie naszymi kolekcjami.

Więcej
na stronę

Kolekcja biżuterii tytanowej zawiera w sobie elegancje kruszców jak złoto i srebro oraz ponadczasową klasykę dzięki dodaniu efektownej masy perłowej. Znajdziecie w niej zarówno okazałe wisiory, efektowne pierścionki jak i wyraziste kolczyki. Każdy z tych unikatów został perfekcyjnie dopieszczony w każdym detalu i wykonany ręcznie.

2 490 zł

Każda kobieta wie jak ważne na co dzień są dłonie i jak trudno znaleźć dla nich odpowiednie podkreślenie. Nowa kolekcja biżuterii tytanowej nie zapomniała również o tej części kobiecego ciała, proponując niebanalne i niezwykle efektowne pierścionki w trzech kolorach. Oczywiście, do każdego pierścionka znajdziecie u nas do kolekcji zawieszkę utrzymaną w tej samej formie.

2 190 zł

Ametyst jedna z najpiękniejszych odmian kwarcu. Uwodząca barwa fioletu może być zarówno intensywna jak i w subtelnym odcieniu wrzosu. Ametyst to kamień harmonii i relaksu. Zawdzięcza mu się dobroczynny wpływ na wygaszanie negatywnych emocji i impulsywności. Moc ametystu to również łączenie w pracy zawodowej kreatywności i efektywności. Taki minerał to skarb w świecie biżuterii.

330 zł

Chryzopraz, niesamowicie energetyzujący swoja zielona barwa minerał, posiadający wiele zdrowotnych właściwości. Warto także wspomnieć, że energia wytwarzana przez ten kamień sprzyja dobremu samopoczuciu, optymizmowi i lepszemu znoszeniu porażek, czy też wybaczaniu doznanych win. Chryzoprazy zadziwiają i ściągają wszystkie spojrzenia.

239 zł

Kolekcja nieprzewidywalna i niebanalna. Zaskakująca i niesztampowa. Ręcznie robiona biżuteria, która zachwyca pomysłowością i wysoką jakością wykonania. Warto zdecydować się na takie unikaty, ponieważ znikają jak ciepłe bułeczki! Jeśli więc marzysz o biżuterii skrojonej specjalnie dla Ciebie, to warto zaprzyjaźnić się z proponowanymi przez nas okazami.

190 zł

Zieleń oznacza pozytywnie rozpoczęty dzień. Biżuteria tworzona ręcznie z pasji i miłości do piękna, oznacza wyjątkowo rozpoczęty dzień. Jeśli te dwie cechy występują w duecie, oznaczają energetyczną bombę zapowiadającą absolutnie idealny dzień! Zupełnie jak idealna jest nasza unikatowa kolekcja polskiej biżuterii, selekcjonowanej i wybieranej specjalnie do naszego salonu.

190 zł

Gustowna, ręcznie robiona biżuteria to nieodzowny atrybut każdej eleganckiej kobiety. Unikaty tworzone z pasją są kwintesencją stylu i wytrawnego gustu. I choć o gustach się nie dyskutuje, to bezsprzecznie srebrna biżuteria typu hand made jest w najwyższym guście i z najwyższej półki! A wzbogacona o intensywną kolorystykę po prosu zniewala.

210 zł

Kwarc różowy to kamień miłości i harmonii. Odpowiada za aurę sprzyjającą dobrym i pozytywnym relacjom z innymi, a także z samym sobą. Biżuteria z kwarcem różowym wybierana jest najczęściej przez kobiety skłonne do romantyzmu i finezyjności. Ten cudowny minerał mimo swojej delikatnej barwy jest ujmująca częścią damskiej szkatuły.

389 zł

Do ozdobienia dłoni czasami nie potrzeba wiele. Wystarczy odpowiedni kolor i dystyngowany wzór, który przyciągnie uwagę. A jeśli dodatkowo jego odcień przyniesie na myśl wspomnienie o ciepłych wakacjach, słonecznej pogodzie i piaszczystej plaży, to dalsza reklama wydaje się być zbędna. Taka moc zdecydowanie ma biżuteria z bursztynu naturalnego, której urok doceniany jest na całym świecie.

385 zł
Pokaż 1 - 9 z 25 przedmiotów