Nazwa nagłówka

Srebrne pierścionki 

Srebrne pierścionki

Szeroki i atrakcyjny wybór pierścionków srebrnych urzeknie nawet najbardziej wymagające Panie. Gładkie, z oczkami, rodowane, oksydowane, klasyczne, z kryształami - wszystkie wyjątkowe, piękne i stylowe. Srebrny pierścionek doskonale uzupełni pozostałą biżuterię, a jak wiadomo, dłonie są naszą wizytówką i zasługują na stosowne podkreślenie. Gwara...

Szeroki i atrakcyjny wybór pierścionków srebrnych urzeknie nawet najbardziej wymagające Panie. Gładkie, z oczkami, rodowane, oksydowane, klasyczne, z kryształami - wszystkie wyjątkowe, piękne i stylowe. Srebrny pierścionek doskonale uzupełni pozostałą biżuterię, a jak wiadomo, dłonie są naszą wizytówką i zasługują na stosowne podkreślenie. Gwarantujemy zadowolenie i miłe zaskoczenie naszymi kolekcjami.

Więcej

Do ozdobienia dłoni czasami nie potrzeba wiele. Wystarczy odpowiedni kolor i dystyngowany wzór, który przyciągnie uwagę. Ponadczasowy, a jednocześnie nowoczesny i gustowny pierścień z intensywnym w kolorze koralowcem, z pewnością przyciągnie nie jedno spojrzenie.

259 zł
Chwilowo brak towaru

Jeśli marzysz o biżuterii stylowej, wyrazistej a jednocześnie niespotykanej, wręcz unikatowej, to ten pierścionek jest właśnie dla Ciebie. Wysublimowany wzór, niebagatelna perła barokowa o świetlistej, tęczowej poświacie i oksydowane, stylowe srebro.

304 zł
Chwilowo brak towaru

Spory pierścień z dużą cyrkonią i złotem.

238 zł
Chwilowo brak towaru
Pokaż 1 - 8 z 8 przedmiotów