Nazwa nagłówka

Srebrne pierścionki 

Srebrne pierścionki

Szeroki i atrakcyjny wybór pierścionków srebrnych urzeknie nawet najbardziej wymagające Panie. Gładkie, z oczkami, rodowane, oksydowane, klasyczne, z kryształami - wszystkie wyjątkowe, piękne i stylowe. Srebrny pierścionek doskonale uzupełni pozostałą biżuterię, a jak wiadomo, dłonie są naszą wizytówką i zasługują na stosowne podkreślenie. Gwara...

Szeroki i atrakcyjny wybór pierścionków srebrnych urzeknie nawet najbardziej wymagające Panie. Gładkie, z oczkami, rodowane, oksydowane, klasyczne, z kryształami - wszystkie wyjątkowe, piękne i stylowe. Srebrny pierścionek doskonale uzupełni pozostałą biżuterię, a jak wiadomo, dłonie są naszą wizytówką i zasługują na stosowne podkreślenie. Gwarantujemy zadowolenie i miłe zaskoczenie naszymi kolekcjami.

Więcej
na stronę

Dłonie bezwzględnie zasługują na wyjątkowe podkreślenie. A nic tak nie wydobędzie ich piękna jak artystyczna biżuteria z kamieniami szlachetnymi. Autorskie wyroby maja w sobie moc przyciągania i ukazują pasję rękodziełem autora. Wymagają precyzji i kreatywności. Wybierając pierścionki czy bransolety ręcznie wykonane mamy pewność niepowtarzalności.

210 zł

Kamień księżycowy jest minerałem tworzącym kryształy, które po wygładzeniu dają opalizujące srebrzysto-perłowe barwy lub mają niebieskie połyskujące pasemko przesuwające się przy poruszaniu kamieniem. Ceniony głównie za swoje właściwości umożliwiające uzyskanie harmonii z samym sobą, a także energię wpływającą na intuicję i kreatywność. Nie mogliśmy nie docenić więc jego potencjału!

330 zł

Ametyst jedna z najpiękniejszych odmian kwarcu. Uwodząca barwa fioletu może być zarówno intensywna jak i w subtelnym odcieniu wrzosu. Ametyst to kamień harmonii i relaksu. Zawdzięcza mu się dobroczynny wpływ na wygaszanie negatywnych emocji i impulsywności. Moc ametystu to również łączenie w pracy zawodowej kreatywności i efektywności. Taki minerał to skarb w świecie biżuterii.

330 zł

Chryzopraz, niesamowicie energetyzujący swoja zielona barwa minerał, posiadający wiele zdrowotnych właściwości. Warto także wspomnieć, że energia wytwarzana przez ten kamień sprzyja dobremu samopoczuciu, optymizmowi i lepszemu znoszeniu porażek, czy też wybaczaniu doznanych win. Chryzoprazy zadziwiają i ściągają wszystkie spojrzenia.

239 zł

Kolekcja nieprzewidywalna i niebanalna. Zaskakująca i niesztampowa. Ręcznie robiona biżuteria, która zachwyca pomysłowością i wysoką jakością wykonania. Warto zdecydować się na takie unikaty, ponieważ znikają jak ciepłe bułeczki! Jeśli więc marzysz o biżuterii skrojonej specjalnie dla Ciebie, to warto zaprzyjaźnić się z proponowanymi przez nas okazami.

190 zł

Zieleń oznacza pozytywnie rozpoczęty dzień. Biżuteria tworzona ręcznie z pasji i miłości do piękna, oznacza wyjątkowo rozpoczęty dzień. Jeśli te dwie cechy występują w duecie, oznaczają energetyczną bombę zapowiadającą absolutnie idealny dzień! Zupełnie jak idealna jest nasza unikatowa kolekcja polskiej biżuterii, selekcjonowanej i wybieranej specjalnie do naszego salonu.

190 zł

Rubiny nazywane kamieniami dynamizmu i obfitości charakteryzują się silnym oddziaływaniem na wszystkie czakry jednocześnie. Dzięki temu sprzyjają motywacji, kreatywności, łatwiejszemu przezwyciężaniu trudności. Intensywna paleta rozciągająca się od odcieni różu ku zmysłowej i intensywnej czerwieni sprawia, że te kamienie wyjątkowo często skradają kobiece serca.

340 zł

Gustowna, ręcznie robiona biżuteria to nieodzowny atrybut każdej eleganckiej kobiety. Unikaty tworzone z pasją są kwintesencją stylu i wytrawnego gustu. I choć o gustach się nie dyskutuje, to bezsprzecznie srebrna biżuteria typu hand made jest w najwyższym guście i z najwyższej półki! A wzbogacona o intensywną kolorystykę po prosu zniewala.

210 zł

Kwarc różowy to kamień miłości i harmonii. Odpowiada za aurę sprzyjającą dobrym i pozytywnym relacjom z innymi, a także z samym sobą. Biżuteria z kwarcem różowym wybierana jest najczęściej przez kobiety skłonne do romantyzmu i finezyjności. Ten cudowny minerał mimo swojej delikatnej barwy jest ujmująca częścią damskiej szkatuły.

340 zł
Pokaż 1 - 9 z 23 przedmiotów