Nazwa nagłówka

Srebrne pierścionki 

Srebrne pierścionki

Szeroki i atrakcyjny wybór pierścionków srebrnych urzeknie nawet najbardziej wymagające Panie. Gładkie, z oczkami, rodowane, oksydowane, klasyczne, z kryształami - wszystkie wyjątkowe, piękne i stylowe. Srebrny pierścionek doskonale uzupełni pozostałą biżuterię, a jak wiadomo, dłonie są naszą wizytówką i zasługują na stosowne podkreślenie. Gwara...

Szeroki i atrakcyjny wybór pierścionków srebrnych urzeknie nawet najbardziej wymagające Panie. Gładkie, z oczkami, rodowane, oksydowane, klasyczne, z kryształami - wszystkie wyjątkowe, piękne i stylowe. Srebrny pierścionek doskonale uzupełni pozostałą biżuterię, a jak wiadomo, dłonie są naszą wizytówką i zasługują na stosowne podkreślenie. Gwarantujemy zadowolenie i miłe zaskoczenie naszymi kolekcjami.

Więcej
na stronę

Kamień księżycowy jest minerałem tworzącym kryształy, które po wygładzeniu dają opalizujące srebrzysto-perłowe barwy lub mają niebieskie połyskujące pasemko przesuwające się przy poruszaniu kamieniem. Ceniony głównie za swoje właściwości umożliwiające uzyskanie harmonii z samym sobą, a także energię wpływającą na intuicję i kreatywność. Nie mogliśmy nie docenić więc jego potencjału!

310 zł

Ametyst jedna z najpiękniejszych odmian kwarcu. Uwodząca barwa fioletu może być zarówno intensywna jak i w subtelnym odcieniu wrzosu. Ametyst to kamień harmonii i relaksu. Zawdzięcza mu się dobroczynny wpływ na wygaszanie negatywnych emocji i impulsywności. Moc ametystu to również łączenie w pracy zawodowej kreatywności i efektywności. Taki minerał to skarb w świecie biżuterii.

330 zł

Chryzopraz, niesamowicie energetyzujący swoja zielona barwa minerał, posiadający wiele zdrowotnych właściwości. Warto także wspomnieć, że energia wytwarzana przez ten kamień sprzyja dobremu samopoczuciu, optymizmowi i lepszemu znoszeniu porażek, czy też wybaczaniu doznanych win. Chryzoprazy zadziwiają i ściągają wszystkie spojrzenia.

239 zł

Kolekcja nieprzewidywalna i niebanalna. Zaskakująca i niesztampowa. Ręcznie robiona biżuteria, która zachwyca pomysłowością i wysoką jakością wykonania. Warto zdecydować się na takie unikaty, ponieważ znikają jak ciepłe bułeczki! Jeśli więc marzysz o biżuterii skrojonej specjalnie dla Ciebie, to warto zaprzyjaźnić się z proponowanymi przez nas okazami.

190 zł

Zieleń oznacza pozytywnie rozpoczęty dzień. Biżuteria tworzona ręcznie z pasji i miłości do piękna, oznacza wyjątkowo rozpoczęty dzień. Jeśli te dwie cechy występują w duecie, oznaczają energetyczną bombę zapowiadającą absolutnie idealny dzień! Zupełnie jak idealna jest nasza unikatowa kolekcja polskiej biżuterii, selekcjonowanej i wybieranej specjalnie do naszego salonu.

190 zł

Rubiny nazywane kamieniami dynamizmu i obfitości charakteryzują się silnym oddziaływaniem na wszystkie czakry jednocześnie. Dzięki temu sprzyjają motywacji, kreatywności, łatwiejszemu przezwyciężaniu trudności. Intensywna paleta rozciągająca się od odcieni różu ku zmysłowej i intensywnej czerwieni sprawia, że te kamienie wyjątkowo często skradają kobiece serca.

340 zł

Gustowna, ręcznie robiona biżuteria to nieodzowny atrybut każdej eleganckiej kobiety. Unikaty tworzone z pasją są kwintesencją stylu i wytrawnego gustu. I choć o gustach się nie dyskutuje, to bezsprzecznie srebrna biżuteria typu hand made jest w najwyższym guście i z najwyższej półki! A wzbogacona o intensywną kolorystykę po prosu zniewala.

210 zł

Kwarc różowy to kamień miłości i harmonii. Odpowiada za aurę sprzyjającą dobrym i pozytywnym relacjom z innymi, a także z samym sobą. Biżuteria z kwarcem różowym wybierana jest najczęściej przez kobiety skłonne do romantyzmu i finezyjności. Ten cudowny minerał mimo swojej delikatnej barwy jest ujmująca częścią damskiej szkatuły.

340 zł

Rubiny są kamieniami szlachetnym odznaczającymi się szerokimi właściwościami. Najbardziej cenione są jednak za swój dar dynamiczności. Kolorystyka utrzymana w różnobarwnej czerwieni jest niesamowicie kobieca i zmysłowa, a jej atuty pięknie podkreśla zarówno oprawa srebrna jak i złota. Biżuteria z rubinami doda nie tylko pewności siebie, ale będzie także przepięknym dopełnieniem kobiecości.

210 zł
Pokaż 1 - 9 z 22 przedmiotów