Nazwa nagłówka

Srebrne pierścionki 

Srebrne pierścionki

Szeroki i atrakcyjny wybór pierścionków srebrnych urzeknie nawet najbardziej wymagające Panie. Gładkie, z oczkami, rodowane, oksydowane, klasyczne, z kryształami - wszystkie wyjątkowe, piękne i stylowe. Srebrny pierścionek doskonale uzupełni pozostałą biżuterię, a jak wiadomo, dłonie są naszą wizytówką i zasługują na stosowne podkreślenie. Gwara...

Szeroki i atrakcyjny wybór pierścionków srebrnych urzeknie nawet najbardziej wymagające Panie. Gładkie, z oczkami, rodowane, oksydowane, klasyczne, z kryształami - wszystkie wyjątkowe, piękne i stylowe. Srebrny pierścionek doskonale uzupełni pozostałą biżuterię, a jak wiadomo, dłonie są naszą wizytówką i zasługują na stosowne podkreślenie. Gwarantujemy zadowolenie i miłe zaskoczenie naszymi kolekcjami.

Więcej
na stronę

Kolekcja biżuterii tytanowej zawiera w sobie elegancje kruszców jak złoto i srebro oraz ponadczasową klasykę dzięki dodaniu efektownej masy perłowej. Znajdziecie w niej zarówno okazałe wisiory, efektowne pierścionki jak i wyraziste kolczyki. Każdy z tych unikatów został perfekcyjnie dopieszczony w każdym detalu i wykonany ręcznie.

2 490 zł

Każda kobieta wie jak ważne na co dzień są dłonie i jak trudno znaleźć dla nich odpowiednie podkreślenie. Nowa kolekcja biżuterii tytanowej nie zapomniała również o tej części kobiecego ciała, proponując niebanalne i niezwykle efektowne pierścionki w trzech kolorach. Oczywiście, do każdego pierścionka znajdziecie u nas do kolekcji zawieszkę utrzymaną w tej samej formie.

2 190 zł

Chryzopraz, niesamowicie energetyzujący swoja zielona barwa minerał, posiadający wiele zdrowotnych właściwości. Warto także wspomnieć, że energia wytwarzana przez ten kamień sprzyja dobremu samopoczuciu, optymizmowi i lepszemu znoszeniu porażek, czy też wybaczaniu doznanych win. Chryzoprazy zadziwiają i ściągają wszystkie spojrzenia.

239 zł

Kolekcja nieprzewidywalna i niebanalna. Zaskakująca i niesztampowa. Ręcznie robiona biżuteria, która zachwyca pomysłowością i wysoką jakością wykonania. Warto zdecydować się na takie unikaty, ponieważ znikają jak ciepłe bułeczki! Jeśli więc marzysz o biżuterii skrojonej specjalnie dla Ciebie, to warto zaprzyjaźnić się z proponowanymi przez nas okazami.

245 zł

Gustowna, ręcznie robiona biżuteria to nieodzowny atrybut każdej eleganckiej kobiety. Unikaty tworzone z pasją są kwintesencją stylu i wytrawnego gustu. I choć o gustach się nie dyskutuje, to bezsprzecznie srebrna biżuteria typu hand made jest w najwyższym guście i z najwyższej półki! A wzbogacona o intensywną kolorystykę po prosu zniewala.

210 zł

Do ozdobienia dłoni czasami nie potrzeba wiele. Wystarczy odpowiedni kolor i dystyngowany wzór, który przyciągnie uwagę. A jeśli dodatkowo jego odcień przyniesie na myśl wspomnienie o ciepłych wakacjach, słonecznej pogodzie i piaszczystej plaży, to dalsza reklama wydaje się być zbędna. Taka moc zdecydowanie ma biżuteria z bursztynu naturalnego, której urok doceniany jest na całym świecie.

385 zł

Dłonie bezwzględnie zasługują na wyjątkowe podkreślenie. A nic tak nie wydobędzie ich piękna jak artystyczna biżuteria z kamieniami szlachetnymi. Autorskie wyroby maja w sobie moc przyciągania i ukazują pasję rękodziełem autora. Wymagają precyzji i kreatywności. Wybierając pierścionki czy bransolety ręcznie wykonane mamy pewność niepowtarzalności.

210 zł
Chwilowo brak towaru

Kamień księżycowy jest minerałem tworzącym kryształy, które po wygładzeniu dają opalizujące srebrzysto-perłowe barwy lub mają niebieskie połyskujące pasemko przesuwające się przy poruszaniu kamieniem. Ceniony głównie za swoje właściwości umożliwiające uzyskanie harmonii z samym sobą, a także energię wpływającą na intuicję i kreatywność. Nie mogliśmy nie docenić więc jego potencjału!

330 zł
Chwilowo brak towaru
Pokaż 1 - 9 z 25 przedmiotów