Nazwa nagłówka

Srebrne zawieszki 

Srebrne zawieszki

Kobiecy dekolt zasługuje na wyjątkowe wyeksponowanie i podkreślenie. Zjawiskowe zawieszki srebrne zostały stworzone w celu wyeksponowania kobiecego piękna. Oferujemy szeroki wybór srebrnych zawieszek wykonanych z różnego rodzaju srebra: rodowane, oksydowane, jasne, jak również zdobionych wielorakimi kamieniami naturalnymi, kryształami swarovskie...

Kobiecy dekolt zasługuje na wyjątkowe wyeksponowanie i podkreślenie. Zjawiskowe zawieszki srebrne zostały stworzone w celu wyeksponowania kobiecego piękna. Oferujemy szeroki wybór srebrnych zawieszek wykonanych z różnego rodzaju srebra: rodowane, oksydowane, jasne, jak również zdobionych wielorakimi kamieniami naturalnymi, kryształami swarovskiego czy cyrkoniami. Gwarantujemy satysfakcję z wyboru oraz dostęp do najnowszych kolekcji i trendów.

Więcej
na stronę

Najnowsza kolekcja tytanowej biżuterii przenosi nas w świat luksusu i szykownej elegancji. Kobiece a zarazem klasyczne zdobienie masą perłową dodaje każdemu produktowi wymownego sznytu. Delikatne a zarazem zjawiskowe złocenia ocieplają całość kompozycji nadając jej świetlistości. Biżuteria w całości wykonana ręcznie.

1 980 zł

Jesteśmy dumni z naszej nowej kolekcji biżuterii tytanowej. Każdy z produktów to perfekcyjnie dopieszczone mini arcydzieło. Rękodzieła, które zniewalają kontrastami barw i nowoczesnymi formami. Każda z Pań odkryje w niej coś specjalnie dopasowanego dla siebie. Zdobienia w postaci naturalnej masy perłowej oraz wymowne złocenia nadają niesamowitego charakteru każdemu wytworowi.

3 290 zł

Biżuteria srebrna stale zaskakuje coraz śmielszymi i odważniejszymi formami. Najpiękniejsze unikaty to małe arcydzieła tworzone ręczne, nie na masową skalę. Wybierając taką biżuterię mamy pewność dopracowania produktu nawet w najdrobniejszym detalu. Jeśli decydujemy się na zawieszkę z dodatkiem kamienia naturalnego, dodatkowo fundujemy sobie niepowtarzalność.

1 590 zł

Wybierając kolekcję biżuterii z tytanu, stawiamy na ponadczasową elegancję połączoną z nowatorską wytwornością. Nie zabraknie w niej kontrastowych kolorów oraz dodatków w postaci naturalnych minerałów. Biżuteria tytanowa odznacza się unikatowością i zachwycającymi formami. Stanowi wyjątkową odznakę kobiecości i nieprzeciętnego stylu.

3 290 zł

Biżuteria tytanowa zachwyca swoja paleta barw i odcieni. Łączona z innymi kruszcami jak złoto czy srebro niezmiennie przykuwa spojrzenia i sprawia, że nie sposób przejść obok niej obojętnie. Przyzwyczailiśmy już, że wybierając produkty do naszego salonu często sięgamy po naturalne minerały zdobiące metale szlachetne. Specyfika tego połączenia zapewnia elegancki i nowatorski sznyt każdemu wyrobowi.

2 590 zł

Nietuzinkowa i niezwykle fantazyjna kolekcja szkieł Murano to klimatyczna podróż do ciepłych i energetycznych Włoch, która porusza zarówno oko jak i serca. Nie sposób nie znaleźć w niej czegoś dla siebie. Bogactwo wzorów i kolorów roztacza pełen wachlarz możliwości różnorodnych stylizacji. Małe rękodzieła, których wykonanie zachwyca.

450 zł

Włoski styl to energetyczny optymizm i pełna bajecznych kolorów paleta barwa, które zauroczą każdego. Kolekcja biżuterii ze szkła Murano odznacza się mocnym temperamentem i pełnym kontrastów wybarwieniem. Te z pozoru niewielkie rękodzieła, dodadzą wyjątkowego sznytu każdej stylizacji. Biżuteria ze szkła Murano zadziwia, zauracza i przenosi nas w gorący klimat Włoch.

890 zł

Ekskluzywna kolekcja ze szkła Murano jest przepięknym dopełnieniem kobiecych stylizacji. Stworzone w niewielkich manufakturach, na włoskiej wysepce, rękodzieło jest niezwykle efektownym zdobieniem, które trafi w gust najbardziej wymagających kobiet. Każdy detal tej biżuterii został starannie dopracowany, dzięki czemu każdy element tej kolekcji posiada swoisty charakter i indywidualny styl.

840 zł

Murano to niewielka wyspa należąca do Włoch, której mieszkańcy słyną z wyrobu efektownej biżuterii ze szkła, zdobionej złotem i srebrem. Maleńkie manufaktury, które potrafią wyczarować cuda. Ta kolekcja przyciąga spojrzenia i warta jest grzechu. Bogactwo barw i bardzo efektownych wzorów sprawia, że każda z pań znajdzie w niej coś dla siebie.

840 zł
Pokaż 1 - 9 z 107 przedmiotów