Nazwa nagłówka

Srebrne zawieszki 

Srebrne zawieszki

Kobiecy dekolt zasługuje na wyjątkowe wyeksponowanie i podkreślenie. Zjawiskowe zawieszki srebrne zostały stworzone w celu wyeksponowania kobiecego piękna. Oferujemy szeroki wybór srebrnych zawieszek wykonanych z różnego rodzaju srebra: rodowane, oksydowane, jasne, jak również zdobionych wielorakimi kamieniami naturalnymi, kryształami swarovskie...

Kobiecy dekolt zasługuje na wyjątkowe wyeksponowanie i podkreślenie. Zjawiskowe zawieszki srebrne zostały stworzone w celu wyeksponowania kobiecego piękna. Oferujemy szeroki wybór srebrnych zawieszek wykonanych z różnego rodzaju srebra: rodowane, oksydowane, jasne, jak również zdobionych wielorakimi kamieniami naturalnymi, kryształami swarovskiego czy cyrkoniami. Gwarantujemy satysfakcję z wyboru oraz dostęp do najnowszych kolekcji i trendów.

Więcej
na stronę

Ciesząca się niezmienną popularnością kolekcja znaków zodiaku ze srebra to rarytas dla miłośników astrologii i nie tylko. Otaczające niezwykłą aurą symbole naszej daty urodzenia to nie tylko idealny pomysł na prezent, ale także ujmująca i gustowna ozdoba zarówno dla pań jak i panów. Wysublimowana kolekcja ze srebra odsłania przed nami tajemnicę naszych zachowań i kierunki rozwoju.

178 zł

Cudowna kolekcja znaków zodiaku wykonanych z eleganckiego srebra, podkreślonego subtelną oksydą została stworzona w odpowiedzi na wciąż niesłabnące zainteresowanie astrologią. Postawiliśmy na biżuterię neutralną, odpowiednia dla kobiet i mężczyzn, o wymownych, a jednocześnie mocno zdefiniowanych i oryginalnych formach.

185 zł

Astrologia jest taką dziedziną wiedzy, która wzbudza wiele kontrowersji. Tym niemniej, często sięgamy do jej źródeł by zgłębiać wiedzę na temat własnej osoby ale też innych. Kolekcje biżuterii o tematyce zodiakalnej są nieustannie na szczycie popularności poszukiwań wśród naszych klientek i klientów. Przedstawiamy znaki zodiaku wykonane z oksydowanego srebra o niesamowicie gustownych formach.

174 zł

Astrologia jest bardzo silnie determinującą nasze zachowania dziedziną wiedzy, która posiada zarówno wielu zwolenników co przeciwników. Bez względu na to w której grupie się znajdujemy, nasza nowa kolekcja znaków zodiaku zaskoczy swoim kunsztem i gustownością. Nowatorskie spojrzenie na symbole jest wyrazem kreatywności i otwartości na biżuterię.

176 zł

Studiując i zgłębiając znaki zodiaku często dowiadujemy się o sobie bardzo wiele. Z myślą o osobach, które podążają za swoją astrologiczną historią, wybraliśmy kolekcję srebrnej biżuterii z wyrazistymi i nowatorskimi symbolami. Biżuteria jest tak efektowna i stylowa, że jesteśmy przekonani ,że trafi w gust każdego i stanie się cudownym prezentem dla wyjątkowej osoby.

125 zł

Gdyby każda kolekcja była tak wymowna, a zarazem tak neutralna, żaden mężczyzna ani żadna kobieta nie mieliby problemu z prezentami. Unikatowe formy i ten stylowy odcień oksydowanego srebra to idealne połączenie pasujące do każdej stylizacji. Zawieszki świetnie wyglądają na rzemieniu czy łańcuszku. Będą urokliwym i eleganckim prezentem przy różnych okazjach.

165 zł

Tematyka znaków zodiaku to wciąż rozwijający się temat w świecie biżuterii. Coraz śmielsze propozycje i wciąż bardziej kreatywne spojrzenie na zodiakalne symbole sprawiają, że znaki zodiaku cieszą się nieprzemijającą popularnością. Nasza nowa kolekcja skierowana jest zarówno do kobiet jak i mężczyzn. Świetnie sprawdzi się jako intersujący i symboliczny prezent

135 zł

Popularność znaków zodiaku wciąż rośnie, a ich tematyka przedstawiana jest w coraz śmielszych i bardziej kreatywnych formach. Znaki zodiaku to symbole indywidualności i oryginalnej osobowości każdego z nas, dlatego tak często stanowią idealny pomysł na prezent z różnych okazji. Nasza kolekcja jest neutralna, a zarazem oryginalna, może być zatem noszona zarówno przez panie jak i panów.

240 zł

Wyjątkowa kolekcja biżuterii srebrnej utrzymanej w tematyce znaków zodiaku. Wyraziste kształty, ciekawa forma i nowatorskie spojrzenie to trzy wyróżniające cechy, które wpływają na jakość naszej biżuterii. Staranność wykonania i niezwykła precyzja, detale, które przyciągają spojrzenia. Wisiory idealne zarówno dla kobiet jak i mężczyzn.

240 zł
Pokaż 1 - 9 z 78 przedmiotów