Nazwa nagłówka

Srebrne bransoletki 

Srebrne bransoletki

Oferujemy bardzo duży, stale powiększany asortyment bransoletek srebrnych, zarówno męskich jak i damskich, w różnych długościach. Bogate wzornictwo, zjawiskowe, ręcznie robione, wyrafinowane unikaty, to atuty naszej kolekcji srebrnych bransolet. Pozwól zaopiekować się swoim nadgarstkiem, a dopieścimy go na najwyższym poziomie. Nasza pasja stanie...

Oferujemy bardzo duży, stale powiększany asortyment bransoletek srebrnych, zarówno męskich jak i damskich, w różnych długościach. Bogate wzornictwo, zjawiskowe, ręcznie robione, wyrafinowane unikaty, to atuty naszej kolekcji srebrnych bransolet. Pozwól zaopiekować się swoim nadgarstkiem, a dopieścimy go na najwyższym poziomie. Nasza pasja stanie się Twoją największą ozdobą i przyjemnością.

Więcej
na stronę

Labradoryt to mistyczny kamień półszlachetny ujmujący paletą migotliwych barw. Jego niezwykłe moce otwierają czakry na poznanie samego siebie i zgłębiają intuicję. Uwielbiany przez twórców biżuterii artystycznej ze względu na swoja tajemniczość i idealne współgranie zarówno ze złotem jak i srebrem.

580,00 zł

Nieprzeciętna bransoletka z płaskich, oksydowanych, srebrnych elementów, podkreślona urokliwymi, naturalnymi perłami barokowymi. Natura i metal w idealnej, artystycznej symbiozie. Kunsztowna i elegancka biżuteria dla zdecydowanych, pewnych siebie kobiet.

1 860,00 zł

Łańcuszek, bransoletka pod charmsy.

80,00 zł
Chwilowo brak towaru

Srebro pozłacane, bransoletka z motywem krzyża.

29,00 zł
Chwilowo brak towaru

Błyszcząca bransoletka na sylwestra i karnawał.

205,00 zł
Chwilowo brak towaru

Trójkątne elementy srebrne na bransoletce z cyrkoniami.

159,00 zł
Chwilowo brak towaru

Srebrna bransoletka pod pandorę.

53,00 zł
Chwilowo brak towaru
Pokaż 1 - 9 z 71 przedmiotów