Nowe produkty

Bursztyny mogą mieć barwę jasną i ciemną, być okazałe i finezyjnie subtelne, mogą zostać oprawione w złoto lub srebro czy też odznaczać się surowością i prostotą. Bez względu na to jaką formę przybiorą, każdy okaz jest niepowtarzalny i unikatowy, a drugi identyczny jest po prostu niemożliwy.

1 290 zł

Naturalne złoto czyli bursztyn naturalny to bogactwo, którego nie trzeba przedstawiać. Kochamy je nie tylko za walory ezoteryczne, medyczne czy artystyczne ale szczególnie za nieoceniony i wciąż pożądany wkład w świat biżuterii. Artyzm, kunszt, tradycja i nowoczesność spotykają się tutaj na jednym polu tworząc spójne i niekonwencjonalne połączenia.

990 zł
Chwilowo brak towaru

Świat biżuterii jest wciąż nienasycony pięknem naturalnego bursztynu. Nie od dziś wiadomo, że Bałtycki zdobywa największe uznanie wśród koneserów sztuki z całego świata. W naszym salonie od początku dbamy, by nasze witryny zdobiła biżuteria unikatowa, tworzona przez rodzimych artystów z największą dbałością o detale.

620 zł

Świat bursztynów to bajkowa opowieść o przeszłości, o niekonwencjonalnym świecie natury. Wybierając biżuterię z tymi minerałami nabywacie coś więcej niż modowy emblemat- wchodzicie w posiadanie wyjątkowego kawałka historii, która tworzy się i przeistacza na Waszych oczach. Bursztyny bowiem pracują przez cały czas zmieniając z wiekiem swoje wybarwienie i przeźroczystość.

2 490 zł

Kochamy nowoczesne podejście do biżuterii z odrobiną powrotu do przeszłości. Dlatego w naszym salonie od początku dbamy o uaktualnianie i powiększanie kolekcji z bursztynami i kamieniami naturalnymi, starając się jednocześnie nie tracić z oczu preferencji naszych klientek, które coraz częściej świadomie sięgają po biżuterię ręcznie robioną, z myślą o nich.

4 200 zł

Przyglądając się bursztynom dotykamy zaklętej w minerale historii, która przybliża nas do świata natury. Wybierając bursztynową biżuterię stajemy się w pewnym sensie nośnikami tej historii i posiadaczami unikatowej części naturalnego świata. Nigdy bowiem nie zdarza się znaleźć dwóch jednakowych kawałków bursztynu.

580 zł
Chwilowo brak towaru

Bursztyny tak wysoce doceniane w ezoteryce, są niezwykle cennym kruszcem w biżuterii. Przenoszą nas nie tylko w przeszłość, ale jako wciąż żywy minerał kształtują swój osobliwy charakter niemalże na naszych oczach. Artyści z całego świata zjeżdżają na targi by zdobyć najpiękniejszy, Bałtycki bursztyn.

780 zł

Istnieje biżuteria modna, stylowa, symboliczna, romantyczna, zmysłowa, ponadczasowa, klasyczna czy intrygująca. Jednak najwyżej ceniona i najbardziej poszukiwana jest biżuteria unikatowa, jedyna w swoim rodzaju, tworzona z myślą o koneserach. Taka jest właśnie nasza nowa kolekcja księżycowa, wzbogacona o naturalne piękno bursztynu.

480 zł

Żywa historia natury zaklęta w trzech niebańskich kawałkach bursztynu, w których pięknie widać zachodzący proces umleczniania się minerału. Nienachalnie podkreślona oksydowanym srebrem dla wydobycia jasnożółtej barwy. Kaskadowe ułożenie i subtelna oprawa ze srebra optycznie wysmuklają sylwetkę i dodają wdzięku.

790 zł
Pokaż 1 - 9 z 91 przedmiotów