Nowe produkty

Nietuzinkowa i niezwykle fantazyjna kolekcja szkieł Murano to klimatyczna podróż do ciepłych i energetycznych Włoch, która porusza zarówno oko jak i serca. Nie sposób nie znaleźć w niej czegoś dla siebie. Bogactwo wzorów i kolorów roztacza pełen wachlarz możliwości różnorodnych stylizacji. Małe rękodzieła, których wykonanie zachwyca.

450 zł

Włoski styl to energetyczny optymizm i pełna bajecznych kolorów paleta barwa, które zauroczą każdego. Kolekcja biżuterii ze szkła Murano odznacza się mocnym temperamentem i pełnym kontrastów wybarwieniem. Te z pozoru niewielkie rękodzieła, dodadzą wyjątkowego sznytu każdej stylizacji. Biżuteria ze szkła Murano zadziwia, zauracza i przenosi nas w gorący klimat Włoch.

890 zł

Ekskluzywna kolekcja ze szkła Murano jest przepięknym dopełnieniem kobiecych stylizacji. Stworzone w niewielkich manufakturach, na włoskiej wysepce, rękodzieło jest niezwykle efektownym zdobieniem, które trafi w gust najbardziej wymagających kobiet. Każdy detal tej biżuterii został starannie dopracowany, dzięki czemu każdy element tej kolekcji posiada swoisty charakter i indywidualny styl.

840 zł

Murano to niewielka wyspa należąca do Włoch, której mieszkańcy słyną z wyrobu efektownej biżuterii ze szkła, zdobionej złotem i srebrem. Maleńkie manufaktury, które potrafią wyczarować cuda. Ta kolekcja przyciąga spojrzenia i warta jest grzechu. Bogactwo barw i bardzo efektownych wzorów sprawia, że każda z pań znajdzie w niej coś dla siebie.

840 zł

Magia niewielkiej włoskiej wyspy przełożona na wyjątkowa kolekcję unikatowej biżuterii ze szkła Murano. Poczujcie ten optymistyczny klimat połączony z elegancja i szykiem srebra i złota. Ręcznie tworzona biżuteria, która trafi w gust każdego poszukującego nietuzinkowych rozwiązań w stylizacjach. Bogata paleta barw i inspirujące kształty.

295 zł

Nieduże, włoskie miasteczko złożone z rodzinnych manufaktur tworzących ręcznie robione cuda ze srebra, złota i szkła. Takiej nietuzinkowej kolekcji nie znajdziecie nigdzie indziej. Każdy detal zostaje starannie dopieszczony, by cieszyć swojego nabywcę każdego dnia. Kolorystyka biżuterii ze szkła Murano oddaje włoski temperament i optymistyczne podejście do życia.

280 zł

Wyjątkowa kolekcja biżuterii łączącej szkło i srebro. Produkty niepowtarzalne, wytwarzane przez rękodzielników na małych, włoskich wyspach zwanych kompleksowo Murano. Bogata paleta barw i kształtów sprawia, że każdy odnajdzie w tej kolekcji coś specjalnie dla siebie. Biżuteria oddaje temperament, styl i entuzjazm włoskiej społeczności.

280 zł

Czar włoskiego temperamentu i pięknej słonecznej pogody. Taka jest nasza kolekcja szkła Murano, która cechuje się nietuzinkowym wybarwieniem i naprawdę zaskakującymi formami. Biżuteria wykonana została w rodzinnych manufakturach, ręcznie i z niezwykła starannością. Bogata paleta kolorów sprawia, że ciężko zdecydować się na jedną rzecz i absolutnie każdy znajdzie w tej kolekcji coś dla siebie.

236 zł

Wiosenne i letnie stylizacje zasługują na pełne barw podkreślenie, które skupi na sobie wzrok wszystkich. Taka jest nasza nowa kolekcja czarującej biżuterii ze szkła Murano, która wytwarzana jest ręcznie w małych rodzinnych manufakturach niedaleko Wenecji. Każde małe arcydzieło ma zatopione w sobie płatki złota lub srebra, które nadają biżuterii iście wytwornego charakteru.

219 zł
Pokaż 1 - 9 z 80 przedmiotów