Nazwa nagłówka

Zawieszki z tytanu 

Zawieszki z tytanu

Odkryj świat przepięknych i kobiecych wzorów, do stworzenia których inspiracją była natura i kolory oceanów. Genialne i nowatorskie połączenie trzech szlachetnych metali; złota, srebra i tytanu, zamknięte w finezyjnych kształtach unikatowych, niezwykle kobiecych zawieszek. Biżuteria, która wydobędzie i podkreśli piękno każdej kobiety. Luksusowa ...

Odkryj świat przepięknych i kobiecych wzorów, do stworzenia których inspiracją była natura i kolory oceanów. Genialne i nowatorskie połączenie trzech szlachetnych metali; złota, srebra i tytanu, zamknięte w finezyjnych kształtach unikatowych, niezwykle kobiecych zawieszek. Biżuteria, która wydobędzie i podkreśli piękno każdej kobiety. Luksusowa kolekcja zawieszek tytanowych to propozycja dla pań ceniących wyrafinowany styl i nietuzinkowe formy.

Więcej

Zawieszka, w której wszystko harmonizuje i dopełnia się wzajemnie. Naturalność bursztynu, chłód szlachetnych metali, ciepło złocenia i nowatorstwo formy. Autor z niezwykłą lekkością oddał to, co w biżuterii najcenniejsze, ciekawe wzornictwo, bogata kolorystyka i wygoda użytkowania połączona z lekkością i trwałością użytych materiałów.

780 zł

Jeśli marzysz o zawieszce, która przyciągnie spojrzenia, wznieci zainteresowanie i wzbudzi zazdrość, nie musisz dłużej szukać. Tytanowa biżuteria zachwyca intensywną kolorystyką i lekkością. Połączenie ze srebrem i złoceniem dodaje jej elegancji i unikatowości. Zawieszka w oryginalnym kształcie kwiatu miłorzębu będzie doskonałym uzupełnieniem najbardziej wymagających stylizacji.

780 zł

Delikatna acz wyjątkowo widoczna zawieszka, która przyciągnie niejedno spojrzenie. Elegancka kalia z tytanu w kolorze intensywnego granatu, połączona ze srebrem. Uroku i rozświetlenia dodaje jej zmysłowe złocenie pośrodku zawieszki. Propozycja codzienna i wieczorowa, niekonwencjonalna i na swój sposób odważna.

560 zł
Chwilowo brak towaru

Lekka i bardzo elegancka zawieszka tytanowa, która łączy oryginalność i temat natury. Modny i wytrzymały tytan, został połączony ze szlachetnym srebrem i ciepłym złoceniem. Wszystko ukazane w kształcie pięknego kwiatu. Niezwykle efektowna zawieszka w podłużnej formie, wysmuklająca sylwetkę. Odważna a jednocześnie pełna finezji kompozycja.

560 zł
Chwilowo brak towaru

Ręcznie wykonana zawieszka z tytanu, to subtelne, a zarazem efektowne i oryginalne podkreślenie każdej stylizacji. Głęboki granat rozświetlony finezyjnym zdobieniem oraz kobiecymi i niezwykle delikatnymi perłami, staje się urzekającym dodatkiem, od którego nie sposób oderwać wzroku.

386 zł
Chwilowo brak towaru

Okazała zawieszka z lekkiego tytanu w wyrafinowanym odcieniu granatu, miejscami wpadającego w fiolet. Gustowne połączenie trzech metali szlachetnych z ciepłem naturalnego bursztynu. Kompozycja utrzymana w odniesieniu do natury, zachowująca przy tym oryginalność formy.

860 zł
Chwilowo brak towaru
Pokaż 1 - 6 z 6 przedmiotów