Nazwa nagłówka

Bursztyn 

Bursztyn
na stronę

Historia bursztynu jest historią całej Ziemi. Każdy z tych minerałów zawiera pewny element tajemnicy i zagadki, który wydobyty kreatywnością artysty daje niesamowite, biżuteryjne efekty. Niepowtarzalność i unikatowość bursztynu jest bezsprzeczna i stawia go wciąż najwyżej w hierarchii pożądanych w jubilerstwie minerałów.

599 zł

Bursztyn kojarzy się z wyrafinowaniem, kunsztownością i wysublimowanym stylem. Branża biżuteryjna szczyci się jednak niezwykłą elastycznością, stąd coraz częściej nowatorstwo i kreatywność spotykają się na jednej płaszczyźnie z dostojnością bursztynu.

580 zł

Świat bursztynów to niekończąca się, wciąż żywa historia, która dla koneserów ma bezcenną wartość. Wybierając biżuterię z bursztynem decydujemy się na okazy unikatowe i niepowtarzalne. W naszej galerii dbamy, by biżuteria ta pochodziła z rąk rodzimych artystów i tworzona była z pasją i niezwykłą dbałością.

1 290 zł

Biżuteria z bursztynem przynosi na myśl słońce, plażę i to przyjemne ciepło lata. Decydując się na jej zakup przybliżamy sobie relaksujące wspomnienia z urlopu, a tym samym związany z nimi relaks. Naturalne bursztyny to również decyzja o posiadaniu biżuterii unikatowej i ponadczasowej.

1 290 zł

Bursztyny mogą mieć barwę jasną i ciemną, być okazałe i finezyjnie subtelne, mogą zostać oprawione w złoto lub srebro czy też odznaczać się surowością i prostotą. Bez względu na to jaką formę przybiorą, każdy okaz jest niepowtarzalny i unikatowy, a drugi identyczny jest po prostu niemożliwy.

1 290 zł

Świat biżuterii jest wciąż nienasycony pięknem naturalnego bursztynu. Nie od dziś wiadomo, że Bałtycki zdobywa największe uznanie wśród koneserów sztuki z całego świata. W naszym salonie od początku dbamy, by nasze witryny zdobiła biżuteria unikatowa, tworzona przez rodzimych artystów z największą dbałością o detale.

620 zł

Świat bursztynów to bajkowa opowieść o przeszłości, o niekonwencjonalnym świecie natury. Wybierając biżuterię z tymi minerałami nabywacie coś więcej niż modowy emblemat- wchodzicie w posiadanie wyjątkowego kawałka historii, która tworzy się i przeistacza na Waszych oczach. Bursztyny bowiem pracują przez cały czas zmieniając z wiekiem swoje wybarwienie i przeźroczystość.

2 490 zł

Kochamy nowoczesne podejście do biżuterii z odrobiną powrotu do przeszłości. Dlatego w naszym salonie od początku dbamy o uaktualnianie i powiększanie kolekcji z bursztynami i kamieniami naturalnymi, starając się jednocześnie nie tracić z oczu preferencji naszych klientek, które coraz częściej świadomie sięgają po biżuterię ręcznie robioną, z myślą o nich.

3 950 zł

Istnieje biżuteria modna, stylowa, symboliczna, romantyczna, zmysłowa, ponadczasowa, klasyczna czy intrygująca. Jednak najwyżej ceniona i najbardziej poszukiwana jest biżuteria unikatowa, jedyna w swoim rodzaju, tworzona z myślą o koneserach. Taka jest właśnie nasza nowa kolekcja księżycowa, wzbogacona o naturalne piękno bursztynu.

790 zł
Pokaż 1 - 9 z 63 przedmiotów