Nazwa nagłówka

Bursztyn 

Bursztyn
na stronę

Kompozycje biżuterii z bursztynem są unikatowe i niepowtarzalne. Zachwycają połączeniami i kolorystyką minerału, która zachwyca różnorodnością. Bursztyny pięknie komponują się ze srebrem i złotem. Polski bursztyn to nie tylko gustowna ozdoba ale i inwestycja, nie bez powodu bowiem, bursztyn nazywany jest polskim złotem.

1 880 zł

Polski bursztyn najpiękniejszy jest spośród wszystkich minerałów. Zachwyca się nim cały świat, a o jego pięknie dyskutują największe salony jubilerskie. Kolekcja przepięknej biżuterii z bursztynem, którą pragniemy przedstawić przyprawia o szybsze tętno i nie pozwala przejść obok siebie obojętnie.

2 490 zł

Niewątpliwie piękno bursztynu potrafi rzucić na kolana. Nasza letnia kolekcja obfituje w okazy niespecyficzne, bogato zdobione i spektakularnie piękne. Rękodzieł, które przedstawiamy są niezwykle precyzyjnie wykonane, z dbałością o każdy szczegół. Wybieraliśmy je tak, by każdy mógł odnaleźć ten idealny dla siebie.

2 190 zł

O cudowności i bogactwie energii ezoterycznej bursztynów można mówić godzinami. My skupimy się jednak na ich estetycznych atutach. Biżuteria bowiem, z tymi minerałami, to piękno samo w sobie, doceniane od pokoleń na całym świecie. Wyroby ze złota czy srebra zawierające bursztyny, są mini dziełami sztuki, które na całym świecie zachwycają swoich odbiorców.

1 490 zł

Cudowna biżuteria z naturalnymi bursztynami przybiera coraz śmielsze i wyrazistsze kształty. Wybierając ją do naszego salonu szukamy polskich bursztynów posiadających nietypowe i wyszukane formy. Nie ukrywamy, iż niejednokrotnie piękno tego minerału sprawia, że mamy problem z wyborem tych najpiękniejszych.

2 390 zł

Kochamy naturalny bursztyn, a biżuteria z nim jest bezspornie zniewalająca. Ilekroć wybieramy wzory do naszego salonu mamy problem gdyż wszystkie nas zachwycają. Oprawione w srebro czy złoto zyskują eleganckiego charakteru. Ręcznie wykonana biżuteria z bursztynu zawsze jest niepowtarzalna i wyjątkowa.

2 390 zł

Kochamy bursztyny, a te polskie najbardziej. Jesteśmy nimi zauroczeni. Lubimy je w oprawie srebrnej, złotej, a także saute. Jesteśmy zawsze bardzo szczęśliwi gdy wybieramy je do naszego salonu i zawsze mamy problem z wyborem najciekawszych. Bursztyn bowiem to minerał, który ma w sobie tę magię i tajemnicę.

9 600 zł

Polski bursztyn bez wątpienia jest najpiękniejszy i najbardziej pożądany wśród klientów. Potwierdzają to światowe targi jubilerskie i zaaferowanie tym minerałem obcokrajowców. Biżuteria z naszym rodzimym bursztynem jest rozchwytywana i kojarzona z luksusem i wyrafinowaniem. Łączy się go zarówno ze srebrem, jak i złotem.

9 600 zł

Historia bursztynu jest historią całej Ziemi. Każdy z tych minerałów zawiera pewny element tajemnicy i zagadki, który wydobyty kreatywnością artysty daje niesamowite, biżuteryjne efekty. Niepowtarzalność i unikatowość bursztynu jest bezsprzeczna i stawia go wciąż najwyżej w hierarchii pożądanych w jubilerstwie minerałów.

599 zł
Pokaż 1 - 9 z 73 przedmiotów