Nazwa nagłówka

Bursztyn 

Bursztyn
na stronę

O cudowności i bogactwie energii ezoterycznej bursztynów można mówić godzinami. My skupimy się jednak na ich estetycznych atutach. Biżuteria bowiem, z tymi minerałami, to piękno samo w sobie, doceniane od pokoleń na całym świecie. Wyroby ze złota czy srebra zawierające bursztyny, są mini dziełami sztuki, które na całym świecie zachwycają swoich odbiorców.

1 490 zł

Historia bursztynu jest historią całej Ziemi. Każdy z tych minerałów zawiera pewny element tajemnicy i zagadki, który wydobyty kreatywnością artysty daje niesamowite, biżuteryjne efekty. Niepowtarzalność i unikatowość bursztynu jest bezsprzeczna i stawia go wciąż najwyżej w hierarchii pożądanych w jubilerstwie minerałów.

599 zł

Bursztyn kojarzy się z wyrafinowaniem, kunsztownością i wysublimowanym stylem. Branża biżuteryjna szczyci się jednak niezwykłą elastycznością, stąd coraz częściej nowatorstwo i kreatywność spotykają się na jednej płaszczyźnie z dostojnością bursztynu.

580 zł

Świat bursztynów to niekończąca się, wciąż żywa historia, która dla koneserów ma bezcenną wartość. Wybierając biżuterię z bursztynem decydujemy się na okazy unikatowe i niepowtarzalne. W naszej galerii dbamy, by biżuteria ta pochodziła z rąk rodzimych artystów i tworzona była z pasją i niezwykłą dbałością.

1 290 zł

Biżuteria z bursztynem przynosi na myśl słońce, plażę i to przyjemne ciepło lata. Decydując się na jej zakup przybliżamy sobie relaksujące wspomnienia z urlopu, a tym samym związany z nimi relaks. Naturalne bursztyny to również decyzja o posiadaniu biżuterii unikatowej i ponadczasowej.

1 290 zł

Bursztyny mogą mieć barwę jasną i ciemną, być okazałe i finezyjnie subtelne, mogą zostać oprawione w złoto lub srebro czy też odznaczać się surowością i prostotą. Bez względu na to jaką formę przybiorą, każdy okaz jest niepowtarzalny i unikatowy, a drugi identyczny jest po prostu niemożliwy.

1 290 zł

Istnieje biżuteria modna, stylowa, symboliczna, romantyczna, zmysłowa, ponadczasowa, klasyczna czy intrygująca. Jednak najwyżej ceniona i najbardziej poszukiwana jest biżuteria unikatowa, jedyna w swoim rodzaju, tworzona z myślą o koneserach. Taka jest właśnie nasza nowa kolekcja księżycowa, wzbogacona o naturalne piękno bursztynu.

790 zł

Kiedy spotykają się dwie drogi, klasyka i nowoczesność, może z tego powstać wykluczające się starcie lub, jak w tym przypadku, ponadczasowe i wyrafinowane dzieło sztuki. Stylizowane oksydą srebro tworzące nietuzinkową oprawę dla klasycznego, naturalnego bursztynu- duet doskonały. Cudo, które powstało z połączenia dwóch tak odległych od siebie światów- metalu i natury.

1 490 zł

Ponadczasowy bursztyn pełny jest energetycznych właściwości entuzjastycznej aury. Noszony blisko ciała nie tylko korzystnie wpływa na organizm, ale także oryginalnie podkreśla wszelkie stylizacje- od gustownych, po te codzienne.

790 zł
Pokaż 1 - 9 z 56 przedmiotów