Nazwa nagłówka

Bursztyn 

Bursztyn
na stronę

Ponadczasowy bursztyn pełny jest energetycznych właściwości entuzjastycznej aury. Noszony blisko ciała nie tylko korzystnie wpływa na organizm, ale także oryginalnie podkreśla wszelkie stylizacje- od gustownych, po te codzienne.

790,00 zł

Niezwykle oryginalna bransoletka z delikatnie oksydowaneg srebra, które nadaje jej wyrazistości. Podkreślona bursztynami naturalnymi w trzech kolorach. Bardzo kobieca i elegancka.

180,00 zł

Delikatne, owalne bursztyny finezyjnie ukryte w srebrnych koszyczkach. Biżuteria nienachalnie zdobna, oryginalnie wykończona i niebywale efektowna. Kwintesencja kobiecości przedstawiona w srebrnej bransolecie.

250,00 zł
Chwilowo brak towaru

Biżuteria, obok której nie można przejść obojętnie. Elegancka i niebywale efektowna bransoleta z dużych, nieszlifowanych bursztynów naturalnych. Wspaniała ozdoba, która nie potrzebuje innych dodatków

790,00 zł

Bursztyny zachwycają klientów na całym świecie. Polskie okazy są nie tylko najbardziej doceniane, ale również posiadają najpiękniejsze wybarwienie i najciekawszą formę. To historia zapisana artystycznie w żywicy...

359,00 zł

Nieprzeciętny wisior z bursztynem, amonitem, perłami i srebrem oksydowanym.

1 200,00 zł 990,00 zł
Pokaż 1 - 9 z 47 przedmiotów